/ один з найкращих Toyota автосервісів у Києві

Спеціалізуємося на ремонті та обслуговуванні Toyota

Проведемо діагностику, підберемо запчастини та відремонтуємо!
Заказать звонок
Дізнайтесь персональну вартість ремонту авто з урахуванням знижки!
Виберіть необхідну послугу

Ремонт чи обслуговування?

Планова діагностика авто краще, ніж дорогий ремонт!
Від того, наскільки часто і своєчасно Ви проходите діагностику та обслуговування авто, безпосередньо залежить скільки грошей витратите на авто в цьому місяці. На практиці можемо сказати точно – планово проходити діагностику та вчасно обслуговувати автомобіль набагато дешевше, ніж потрапити на дорогий ремонт. Адже непомічена проблема - у перспективі спричинить поломку дорогих вузлів автомобіля. Планово поміняти масло та фільтри в авто марки Toyota набагато дешевше, ніж ремонтувати двигун. Це правило стосується підвіски, гальм та електрики.
Краще раз на місяць робити плановий огляд, ніж ремонтувати авто на всю "котлету"!
Заміна масда400 грн
asdasdasdasdasdasdasd
Заміна масда400 грн
asdasdasdasdasdasdasd

Комп'ютерна діагностика Toyota

Комп’ютерна діагностика авто повинна бути регулярною та проводитися не рідше одного разу на квартал. Навіть якщо ваш автомобіль повністю працездатний, а бортова панель не сигналізує про виникнення проблем, це все одно не є гарантією відсутності несправностей. Вартість проведення своєчасної комп’ютерної діагностики завжди суттєво нижча, ніж виконаний ремонт.

Заказать звонок
Комп'ютерна діагностика
за 30 хвилин!
Замовте безкоштовну консультацію. Ми передзвонимо Вам найближчим часом і запишемо на діагностку!

Що важливо у ремонті Toyota

Ми не ставимося до задачі формально. Ми працюємо на результат. Важливим є не процес, а результат.
01
Майстри

Ремонт та обслуговування автомобілів Toyota складний та трудомісткий процес, оскільки автомобілі стали більш складними у конструктивному плані. Швидкість і якість виконання безпосередньо залежить від умілості майстра. Адже на перший погляд автомобілі однакові, але це далеко не так.

02
Запчастини

Японські автомобілі складаються з японських запчастин – тому вони надійні і за це ми їх так любимо. Однак у спробі обдурити себе автовласники встановлюють дешеві китайські замінники, які тільки в результаті б’ють по кишені часто ламаючись. Ми рекомендуємо встановлювати лише якісні запчастини!

03
Гроші

Так, гроші. Що стосується ремонту або обслуговування Toyota – то тут краще не дешевити. Адже гаражні умільці залишать на Вас підбір запчастин, довго шукатимуть в інтернеті як зробити ту чи іншу роботу, а якщо не знайдуть – то навчатимуться на Вашому автомобілі. У результаті всі будуть у плюсі, за винятком Вас. Ви витратите час, гроші та нерви.

Ремонтуйте авто на спеціалізованому СТО!

Планове ТО краще за ремонт!

2 причини планово проходити ТО і не відкладати на потім
1
Фінанси
Регламентна заміна масла, фільтрів, ременя ГРМ, свічок – забезпечує нормальний режим роботи двигуна. Вихід за рамки регламенту призведе до ремонту дорогих вузлів Авто.
2
Безпека
Плановий огляд авто дозволяє не тільки виявити можливі проблеми із двигуном, а й провести діагностику підвіски, гальмівної системи. Від Справності яких часто залежить життя!
Prime security lab

Хто ми є?

Компанія «Prime Autotechnic»

Пропонує всім зацікавленим споживачам у Києві послуги свого настановного центру додаткового обладнання та ремонту авто Toyota.

Ми – це сучасна команда, яка вдало поєднала у собі молоде керівництво та співробітників із досвідченим технічним персоналом. Перебуваємо у постійному розвитку з метою зробити ремонт автомобілів досконалішим. У нашій діяльності ми практикуємо прогресивний підхід до монтажу, обслуговування та ремонту машин. Він ґрунтується на індивідуальному підході до вирішення завдань клієнта з метою оптимізації його фінансових витрат.

ТО Toyota

Дізнайся ціну ТО сьогодні!

Запишіться на ТО зараз. Вам не треба ні за що турбуватися – наші менеджери підберуть все необхідне під ваш автомобіль.

Вам залишається тільки залишити заявку і приїхати в призначений зручний для Вас час.

Prime Autotechnic – професіонали в обслуговуванні Toyota

У нашому СТО для Toyota в Києві зібрана найкраща команда фахівців, які досконально розбираються в асортименті та ремонті будь-яких моделей Toyota. З їх допомогою Ви зможете вирішити будь-яке питання ремонту в сервісі Toyota і підібрати саме ту запчастину, яка Вам необхідна. Наші менеджери професійно та кваліфіковано проконсультують Вас незалежно від того, на який бюджет Ви розраховуєте. Нашу команду не потрібно вкотре вчити, як бути Вам корисними. Свого часу вони зробили свій вибір на користь чесного, прозорого людського сервісу з людським обличчям. Ми працюємо для людей, для Вас, і саме задля цього ми щодня працюємо над собою.

Переконайтеся особисто в
якості нашої роботи

Наш головний майстер покаже Вам доступні для перегляду роботи, які ми зараз робимо. Ви зможете особисто переконатися в акуратності фахівців та побачити цікаві для себе рішення.

г. Киев ул. Оранжерейна 3П