/ №1 У СФЕРІ CAR SECURITY ПО УКРАЇНІ

Успішно захищаємо від угону Ваші автомобілі!

2021 рік - здали захищений 5000-й автомобіль. З понад 5000 авто та багатьох спроб угону - викрадено 0!
Заказать звонок
Дізнайтесь персональну вартість захисту від угону, з урахуванням знижки!
Виберіть автомобіль та необхідну послугу

Prime Security Lab - творці унікальної методики "Авторський Захист"

Як ми формували ринок захисту від угону
Початок 2016 року – ринок орієнтований на встановлення автосигналізацій. Prime Security Lab – заходить на ринок, із встановленням сигналізацій на авто. Але бути нарівні з конкурентами – мало. Команда активно починає досліджувати ринок та методи угону автомобілів. Техніки експериментують з можливостями та встановленням обладнання. Щоб на основі цих даних висунути на ринок абсолютно нову пропозицію.

Початок 2017 року - клієнти Prime Security Lab отримали унікальну пропозицію - індивідуальний підхід та реальний захист автомобіля, а не банальне встановлення сигналізації. На основі своїх ресурсів та постійного прагнення до новаторства, команда Prime Security Lab запровадила на ринок унікальну методику. "Авторський захист" - неповторний продукт, який ніколи не зможуть копіювати наслідувачі.
4 причини, через які оригінальна методика “Авторський Захист” завжди перевершуватиме будь-які підробки!

Оригінальний "Авторський Захист" від Prime Security Lab

Індивідуальна система захисту автомобіля
Для кожного клієнта розробляється складнозалежна мережа блокувань автомобіля. Блокування із різними інтелектуальними технологіями зв'язку. Використання автономних цифрових блокувань, що не скануються. Ваша система захисту буде унікальною. Не існує двох авто з однаковим "Авторським захистом".
01
Prime Security Lab – в авангарді car security!
Прямий контакт з виробником обладнання дає можливість розробки індивідуального алгоритму роботи охоронного комплексу під кожне авто. Коли йдеться про нові автомобілі - наші клієнти не чекають, доки прошивка з'явиться у загальному доступі. Ми подаємо запит виробнику на нову, ексклюзивну прошивку.
02
Захист інформації від третіх осіб
"Авторський Захист" - унікальна пропозиція. З Вашою машиною працюватиме найкращий технік, який підписав “Договір про нерозголошення”. Тільки йому буде доступна інформація про унікальний алгоритм роботи та розміщення елементів охоронного комплексу на Вашому автомобілі.
03
Гарантія та техпідтримка
Не боїмося гарантувати якість своєї роботи! Несемо відповідальність за якість обладнання, яке рекомендуємо. Для нас немає колишніх клієнтів. Якщо Ви звернулися до нас - Ви отримуєте безстрокову техпідтримку та допомогу у вирішенні складних питань.
04

Фінансова гарантія – 200.000 грн!

“Авторський Захист” – робить Ваш автомобіль недоступним для угону. Ми єдині, хто надає реальні гарантії своїм клієнтам. Не словом, а суттєвою фінансовою компенсацією у разі угону автомобіля. Гарантійний фонд – 200.000 грн!

Заказать звонок
Захистити автомобіль вже сьогодні -
правильне рішення!
Персональна консультація! Ми передзвонимо Вам, поринемо в завдання та підберемо ідеальне рішення!

Наш YouTube канал про Захист від Угону!

Реальність на ринку Захисту від Угону

2 причини з яких варто відповідально підійти до захисту свого авто
1
Псевдозахист
Підключення сигналізації за інструкцією - хороший спосіб заспокоєння, але це не захистить автомобіль від угону.
2
Підробки
Не маючи доступу до інформації про унікальну методику "Авторський Захист", багато сервісів просто спекулюють назвою

Захист від Угону!

Проконсультуймо вже сьогодні!

Ми завжди на зв’язку! Ви можете до нас звернутися з будь-яких питань у сфері дод. обладнання.

Персональна консультація! Ми передзвонимо Вам, поринемо в завдання та підберемо ідеальне рішення!

Захист від угону

Надійний автомобільний охоронний комплекс обов’язково налічує три основні компоненти – власне автосигналізацію, іммобілайзер (система блокування агрегатів машини) та механічні засоби захисту авто від викрадення (замки для капота, блокатори важеля КПП, керма тощо). Автомобільна сигналізація – це комплект електроніки, що інсталюється в автомобіль. Її основним призначенням є:

  • повідомлення власника про спробу угону або проникнення в авто, привертання уваги оточуючих;
  • запобігання викраданням деталей автомобіля або особистих речей з багажника і салону.

Сигналізація на авто призначена, в основному, для оповіщення власника або оточуючих за допомогою різних сигналів (звукових, світлових та інших) про злочинні спроби зловмисників проникнути всередину машини, запустити її двигун або вкрасти щось із комплектуючих. Але вона не в змозі захистити Ваш автомобіль від крадіжки, викрадення речей або частин кузова авто. Наявність автосигналізації в машині не дає гарантії від її зламу та угону. Але при цьому значно зменшує інтерес більшості злочинців до Вашого транспортного засобу. Особливо, якщо йдеться про недосвідчених злодіїв, які намагаються вкрасти легко авто.
Захист від угону – це комплекс обладнання та дій специалістів, який встановлюється на автомобіль та допомагає йому не лише сигналізувати власника про несанкціоновані дії, а й самостійно протистояти угону. Сигналізація в тандемі з бездротовими блокуваннями двигуна, додатковими маяками, замком капота та іншими модулями захисту – ключ до правильного, повноцінного захисту Вашого автомобіля.

Переконайтеся особисто в якості нашої роботи.

Наш головний технік покаже Вам доступні для перегляду проекти, що знаходяться в роботі. Ви зможете особисто оцінити акуратність фахівців та побачити цікаві для себе рішення.

г. Киев ул. Оранжерейна 3П