/ один з найкращих сервісів Car Perfomance у своєму роді

Повна та часткова шумоізоляція авто!

Виявлення джерел, усунення шумів та скрипів! Найкраща акустична підготовка салону!
Заказать звонок
Тільки до кінця місяця!
При повній шумоізоляції авто - шумоізоліця арок ззовні в подарунок!

Зниження шуму в салоні на 75%!

Розрахувати вартість повної шумоізоляції за 10 хвилин!

Шумоізоляція автомобіля

вирішить такі проблеми як:
 • Гул арок
 • Гуркіт дощу
 • Шум вітру
 • Скрипи та цвіркуни
 • Поганий акустичний комфорт
 • Розмова на підвищених тонах
 • Погана чутність музики

Що входить до комплексної шумоізоляції?

 • Стеля
 • Двері
 • Підлога та колісні арки в середині (з максимально високим заходом під панель)
 • Багажник та кришка багажника
 • Задні крила
 • Задні арки в середині
 • Ущільнення та антискрип всього пластику
Плюси та мінуси установкиБюджетні послугиPrime Security Lab
Бережне відношення до авто
Компетентність майстрів
Звітність про виконану роботу
Якісні матеріали
Відчутний ефект зменшення шумів
Гарантія на роботу
Плюси та мінуси установкиБюджетні послугиPrime Security Lab
Бережне відношення до авто
Компетентність майстрів
Звітність про виконану роботу
Якісні матеріали
Відчутний ефект зменшення шумів
Гарантія на роботу

Акустична підготовка авто

Зайвий шум у салоні автомобіля, погана віброшумоізоляція – зведуть нанівець, якість будь-якої акустичної системи. Щоб уникнути спотворення звуку – фахівці Prime Security Lab, реалізують повне укочення кузова авто спеціальними антивібраційними матеріалами.

Завдяки високій якості, антивібраційним властивостям та проклеюванню матеріалів «стик у стик», ми досягаємо найкращого ефекту зменшення шуму в салоні автомобіля. Ваша акустика звучатиме ідеально!

Заказать звонок
Поліпшити шумоізоляцію авто
та насолоджуватися улюбленою музикою
Персональна консультація! Ми передзвонимо Вам, поринемо в завдання та підберемо ідеальне рішення!

Подивіться на роботи наших майстрів

Що ви отримуєте, звертаючись до нас?

Ми надаємо гарантію на виконані роботи!
1
Діагностика рівня шуму
Безкоштовна консультація щодо шумоізоляції автомобіля. Виявлення точних причин присутності зайвих шумів у салоні.
2
Матеріали
Ми використовуємо лише сучасні та якісні шумоізоляційні матеріали – жодних дешевих поролонів сумнівного виробництва.

Prime Security Lab

Проконсультуймо вже сьогодні!

Ми завжди на зв’язку! Ви можете до нас звернутися з будь-яких питань у сфері дод. обладнання.

Персональна консультація! Ми передзвонимо Вам, поринемо в завдання та підберемо ідеальне рішення!

Шумоізоляція авто – покращує життя!

Шум в авто є зовнішнім фактором, що викликає дискомфорт та підвищене акустичне навантаження на водія та пасажирів у салоні автомобіля.

Вирішення питань шумоізоляції авто актуальне для всіх типів машин – легкових, позашляховиків, мікроавтобусів та пікапів. За останні 25 років, концепція розвитку автоіндустрії зазнала істотних змін. Зусилля провідних автовиробників спрямовані на істотне зниження собівартості виробництва та нарощування обсягу продажів. При цьому автомобільної шумоізоляції приділяється дедалі менше уваги. Навіть при виробництві автомобілів преміального класу.

З іншого боку – зростає якість виготовлення покришок; підвіску конструюють так, щоб вона була надійною та одночасно не шуміла при експлуатації; переважна більшість країн світу посилюють вимоги до дорожніх покриттів. Всі ці причини разом ведуть до зниження рівня шуму всередині салону автомобіля. Шумоізоляція авто стає практично не потрібною у високорозвинених країнах, тому що майже зникли причини шуму.

У реаліях нашої країни все відбувається з точністю до навпаки. Якість покриттів доріг залишає бажати кращого – вибоїни, стики, ями та просто брущата бруківка. Все це призводить до необхідності зробити шумоізоляцію автомобіля. Помічено, що додаткова шумоізоляція машин ACURA, HUMMER, INFINITI, TOYOTA, VOLVO чи PORSCHE чи інших машин преміум сегмента – дає позитивний результат. Машини різних марок відрізняються за рівнем шуму. Найчастіше, менше шумить ідеально сконструйований автомобіль. Купуючи новий автомобіль, споживач насамперед звертає увагу на комфорт у салоні та майже повну відсутність сторонніх шумів. При експлуатації на наших дорогах поступово з’являються шуми і скрипи всередині салону (т.зв. цвіркуни), рівень яких тільки збільшується. Тому потрібна шумоізоляція авто.

Автомобільна шумоізоляція – процес, що зменшує до мінімуму ступінь проникнення сторонніх звукових коливань усередину салону та їх рівень. Одночасно знижується вібраційне навантаження на кузов. Шумоізоляція авто стала невід’ємною частиною автомобільного тюнінгу. Крім цього, застосування шумоізоляційних матеріалів для знешумлення машини покращує пасивну безпеку людей усередині неї та надає металевим деталям кузова антикорозійних якостей. Серед важливих цілей автовласники виділяють також потребу прибрати скрип у салоні автомобіля від елементів обробки інтер’єру та покращити відчуття при експлуатації машини.

Також важливо виконати віброізоляцію автомобіля. Вона включає зниження рівня вібраційних навантажень, які в основному є джерелом шумів. З вібрацією пов’язана робота двигуна, КПП та ходової частини. Їхні коливання трансформуються у вторинний шум. Для боротьби з цими видами шуму застосовують різні звуко- та віброізоляційні матеріали. Важливим буде звукоізоляція корпусів колонок, що забезпечує їм відмінне звуковідтворення. Відомо, що сторонні звуки проникають всередину салону автомобіля через конструктивні елементи його кузова – бічні двері, днище, стеля, відсік і багажник. Первинний шум долає своєму шляху безліч перешкод (обивка, шкіра, пластмаса, сталеві перегородки), у своїй він частково ними поглинається. Ми використовуємо для цього продукцію перевірених брендів – Шумофф, Ultimate та інших. Сертифікати відповідності.

Переконайтеся особисто в
якості нашої роботи

Наш головний технік покаже Вам доступні для перегляду проекти, що знаходяться в роботі. Ви зможете особисто переконатися в акуратності спеціалістів та побачити цікаві для себе рішення.

г. Киев ул. Оранжерейна 3П