/ один з найкращих сервісів Car Tuning у своєму роді

Установка штатних магнітол та тюнінг акустики авто!

"Performance Sound" в автомобілі забезпечений.
Заказать звонок
Виберіть автомобіль та необхідну послугу
Ви можете дізнатись персональну вартість на установку з урахуванням знижки!

Автомагнітола на авто – яку вибрати?

Установка штатної автомагнітоли чи універсальної?

На сучасні автомобілі фахівці "Prime Security Lab" рекомендують встановлювати автомагнітоли модельного виконання під завод - "Штатні ГУ". Завдяки виконанню автомагнітоли спеціально для вашої марки та моделі авто, штатна автомагнітола стане ідеально! Підвищить комфорт та функціональність авто, додасть інтер'єру сучасності.

Штатна автомагнітола - це мультимедійний центр, до якого можна підключити камери заднього виду, дивитися фільми, користуватися навігацією та все це у найбільш зручній формі.

У випадках, коли на ринку немає штатної автомагнітоли під ваше авто - рекомендуємо встановлювати якісні магнітоли та перехідні рамки. Пам'ятайте, що в магнітолах на андроїді, як і з телефонами, чим дорожче магнітола, тим спокійніше Ваші нерви.

У чому різниця між установкою автомагнітоли в звичайному автосервісі та професійною установкою штатного головного пристрою в Prime Security Lab?
Різниця установокЗвичайна установкаPrime Security Lab
Якісне акустичне обладнання
Бережне відношення до салону авто
Профільні техніки з автозвуку
Розуміння якості звуку акустики
Гарантія на роботу
Різниця установокЗвичайна установкаPrime Security Lab
Якісне акустичне обладнання
Бережне відношення до салону авто
Профільні техніки з автозвуку
Розуміння якості звуку акустики
Гарантія на роботу

Tuning акустики Вашого авто!

Згодом, більшість автовласників хочуть покращити якість звуку в салоні свого авто. Для цього ми здійснюємо повний цикл робіт: правильний підбір мультимедійної системи, акустична підготовка салону, прокладання якісної проводки, підключення аудіо колонок, саббуферів. При необхідності, встановлення та підключення підсилювачів, налаштування частотності та звуку на оновленому обладнанні.

Заказать звонок
Прокачати аудіо систему
та насолоджуйся звуком!
Замовте безкоштовну консультацію. Ми передзвонимо Вам найближчим часом, поринемо в завдання і приступимо до вирішення!

Подивіться на роботи наших майстрів

Професійний аудіо тюнінг автомобілів у Києві!

2 причини, чому, ми - найкращі по тюнінгу авто
1
Профіль
Наші фахівці знають, яке обладнання ідеально задовольнятиме Ваші потреби і працюватиме на максимум!
2
Виконання
Ми знаємо, як правильно підготувати авто до роботи, нюанси роботи з проводкою та те, як має звучати нова акустика.

Prime Security Lab

Проконсультуймо вже сьогодні!

Ми завжди на зв’язку! Ви можете до нас звернутися з будь-яких питань у сфері дод. обладнання.

Замовте безкоштовну консультацію. Ми передзвонимо Вам найближчим часом, поринемо в завдання та приступимо до вирішення!

Установка мультимедіа та акустики у Києві

Серед автомобілістів чимало любителів музики. А серед любителів музики чимало тих, хто бажає слухати музику на якісній апаратурі. Як правило, штатна акустична система в автомобілі залишає бажати кращого, тому багато хто вдається до її заміни.

Для хорошого, якісного звуку в авто потрібна не лише заміна динаміків. Першоджерелом звуку виступає головний пристрій – або автомагнітола. Тому заміна автомагнітоли також значно впливає на якість звуку.

Типи автомагнітол
Автомагнітоли бувають 2 типів: 1Din та 2Din.

  • Однодинові магнітоли – це всім звичні CD-MР3 ресивери, які встановлюються в будь-яке авто.
  • Дводинові автомагнітоли – повноцінна мультимедійна система, в якій встановлений великий сенсорний екран, можливість дивитися DVD, до неї можна підключити камеру заднього виду, навігатор тощо.

Підключення цих типів автомагнітол відбувається по-різному. Установка автомагнітол різних типів у більшості випадків вимагає наявності спеціальної перехідної рамки, яка закриває технологічні щілини, що утворюються. Це пов’язано з тим, що в кожному авто штатна магнітола має «свій розмір», який може значно відрізнятися від стандартів 1 дин і 2 дин. Штатні пристрої в авто можуть мати розмір і 1.5, і 1.8, а також є відмінності за формою: закруглені, овальні, у вигляді трапеції і т.п.

В установці автомагнітоли є один важливий нюанс. Автомобілі (в основному, автовиробників США та Німеччини) ставлять як штатні 2-омні динаміки. Ця акустична система у жодному разі має підключатися до сучасної автомагнітоле, оскільки сучасні магнітоли підтримують навантаження лише 4 Ом. Якщо їх підключити, система працюватиме на «перевантаженні», це призведе до її виходу з ладу. І в цьому випадку доведеться замінювати усю акустику.

Як встановити магнітолу
Є чимало відеопосібників на Youtube та інших сайтах, де докладно розписано та показано встановлення магнітоли. Однак часто самодіяльність може призвести до додаткових витрат (читайте вище). Особливо, якщо у автомобіліста немає спеціальних навичок та знань. Набагато простіше, надійніше та швидше довірити таку роботу майстрам настановного центру. Ми не тільки майстерно встановимо магнітолу в будь-який автомобіль, але й дамо поради щодо експлуатації та налаштування акустичної системи.

Переконайтеся особисто в
якості нашої роботи

Наш головний технік покаже Вам доступні для перегляду проекти, що знаходяться в роботі. Ви зможете особисто переконатися в акуратності спеціалістів та побачити цікаві для себе рішення.

г. Киев ул. Оранжерейна 3П