/ один з найкращих сервісів Car Perfomance у своєму роді

Установка сучасних паркувальних систем на Ваше авто!

Парктроніки, камери заднього та переднього виду.
Заказать звонок
Виберіть автомобіль та необхідну послугу
Ви можете дізнатись персональну вартість на установку з урахуванням знижки!

Навіщо потрібні парктроніки?

Установка передніх/задніх парктроників

Паркувальні системи будуть корисні людям у великому місті, де доводиться паркуватися досить близько до інших автомобілів. Людям з поганим зором та почуттям габаритів автомобіля парктроніки стануть незамінними помічниками. Дрібний ремонт машини, часом, обходиться дорожче за установку паркувальної системи.

Пам'ятайте, що купити хорошу паркувальну систему недостатньо – її потрібно правильно та акуратно встановити.

Наочно розберемо відмінності установки паркувальних систем у Києві звичайними майстрами та фахівцями «Prime Security Lab».
Плюси та мінуси установкиЗвичайна установкаPrime Security Lab
Якісні системи паркування
Установка штатних систем паркування
Грамотне компонування проводки
Установка датчиків зсередини "завод"
Відсутність хибних спрацьовувань
Гарантія на роботу та обладнання
Плюси та мінуси установкиЗвичайна установкаPrime Security Lab
Якісні системи паркування
Установка штатних систем паркування
Грамотне компонування проводки
Установка датчиків зсередини "завод"
Відсутність хибних спрацьовувань
Гарантія на роботу та обладнання

Встановлення камери заднього виду!

Майстри нашого настановного центру спеціалізуються на установці та підключенні камер заднього та додаткового вигляду. Ми здійснюємо встановлення додаткового обладнання як у штатні (передбачені для встановлення камери) місця, так і позаштатні. Будь-яке додаткове обладнання автомобіля не повинно псувати його зовнішній вигляд. Установка проводиться акуратно та дбайливо по відношенню до частин салону автомобіля та кузова. Наші техніки надійно закріплять камеру без ризику її випадкової втрати.

Заказать звонок
Нова камера заднього виду
для Вашої зручності!
Замовте безкоштовну консультацію. Ми передзвонимо Вам найближчим часом, поринемо в завдання і приступимо до вирішення!

Подивіться на роботи наших майстрів

Будьте обережні при купівлі та встановленні парктроників!

Те, що ми рекомендуємо до встановлення – перевірено сотнями клієнтів!
1
Дешевизна
У спробі заощадити на обладнанні, Ви ризикуєте втратити якість обладнання та коректність його роботи.
2
Недосвідчені працівники
Навіть у встановленні парктроників потрібен досвід! Погана установка може призвести до втрати парктроніків. Недосвідчений працівник може, банально зіпсувати бампер авто.

Prime Security Lab

Проконсультуймо вже сьогодні!

Ми завжди на зв’язку! Ви можете до нас звернутися з будь-яких питань у сфері дод. обладнання.

Замовте безкоштовну консультацію. Ми передзвонимо Вам найближчим часом, поринемо в завдання та приступимо до вирішення!

Паркувальні системи

Парктронік або, точніше, паркувальний радар – з’явився в оснащенні легкових автомобілів нещодавно. Його призначенням стало забезпечення безпечної їзди під час паркування транспортного засобу за умови обмеженого простору для маневру. Часто зустрічається обладнання нової машини таким обладнанням на заводі-виробнику. У разі потреби можна встановити парктронік у свій автомобіль. Важливо при цьому довірити машину кваліфікованим фахівцям з досвідом роботи. Найбільш ефективною вважається робота парктроніка при дистанції до перешкоди – 0,2-2 м. Комплект парктроніка складається з:

  • електронного контролера з модулем індикації
  • ультразвукових датчиків

Модуль індикації управляє функціонуванням комплекту паркувального радара. Він відповідає за діагностику несправностей – при появі поінформує водія. Датчики, розташовані на задньому та передньому бампері машини, виявляють перешкоди. Датчики – пристрої, що постійно передають та приймають електромагнітні хвилі в ультразвуковому діапазоні. При попаданні перешкоди в зону їхньої видимості, від неї відбивається ультразвук. Відповідний сигнал надходить у контролер парктроніка. Він розраховує довжину хвилі і, відповідно, дистанцію до перешкоди.

Залежно від конструктивної схеми парктронік комплектується різною кількістю датчиків – від чотирьох до восьми. Що більше датчиків, то точніше показники отримає водій.

Установка заднього парктроніка – це один із найпопулярніших варіантів. Це парктронік на 4 датчики. “Мертвих” зон з такою кількістю датчиків у радара практично немає. Якщо датчиків шість, то це парктронік на зад і перед Вашим авто. Причому чотири з них монтують на задній бампер, два – на передній. Перешкоди ідентифікуються попереду та ззаду, по ходу руху машини. Установка переднього парктроніка – додатковий фактор безпеки під час їзди. Частина моделей таких радарів оснащують перемикачем роботи датчиків «перед-зад».

Найбільш точним є парктронік на 8 датчиків. Принцип їх встановлення – такий самий, як і попереднього. Відмінності – лише у можливостях управління таким паркувальним радаром:

  • Щоб не відволікати водія під час руху, парктронік активізується самостійно після торкання педалі гальма і повідомляє про перешкоди – тільки при їх виявленні.
  • Парктронік автоматично вимикається через 15 – 20 с після початку руху машини.
  • Датчики сканування перешкод включаються після натискання спеціальної кнопки.

Пристрої з датчиками у передньому та задньому бампері називають ще круговим парктроником. Монтаж парктроніка в автомобіль варто довірити лише досвідченим фахівцям із рекомендаціями. Установка парктроніка в першу чергу означає коректний монтаж датчиків. Вони бувають врізними та накладними. Для першого, найпоширенішого виконання, потрібно проробити отвори в бампері, куди поміщають датчик. Це вимагає акуратності та уваги. У другому випадку датчик наклеюють на бампер. Це вважається малонадійним варіантом. Основна перевага – легкість та простота установки.

Парктронік найчастіше оснащений звуковим (біпер) та світловими сигналами, що попереджають водія про наближення перешкоди. Найпростішими радарами вважаються т.зв. звукові парктроніки. Їхній біпер видає писк. Що менше дистанція до перешкоди, то вище частота звуку. При відстані приблизно 0,3 м і менше сигнал стає безперервним.

А ось варіантів світлової індикації парктроніка відомо кілька. До них відносять:

  • Світлодіодна панель, елементи якої змінюють колір світіння у міру зменшення дистанції до перешкоди.
  • Шкала із поділами. Чим більше поділів засвічено, тим ближча перешкода. Часто замість таких шкал виконують цифровий індикатор. Його особливість у тому, що є 2-е шкали, кожна з яких відбиває наявність перешкод праворуч чи ліворуч.
  • З рідкокристалічним екраном випускають найсучасніші моделі парктроніків.
  • Відеопарктронік дає інформацію по дистанціях (до перешкод) та поточній швидкості автомобіля прямо на його лобове скло. Це значно зручніше за звичні паркувальні пристрої.
  • Парктронік із камерою замість ультразвукових датчиків використовує відеокамеру заднього виду, яка передає зображення на екран дисплея. Такий радар повністю позбавлений недоліків.Незважаючи на всі переваги парктроніків, повністю покладатися на них не рекомендується. Нюанси чутливості радарів полягають у тому, що вони можуть не відреагувати на занадто тонкі або гострі об’єкти (стрижні, троси чи ланцюги), з висотою менше 1 м. Є матеріали, які здатні поглинати ультразвук або відбивати його хвилі не на датчики парктроніка. Бувають і хибні спрацьовування, якщо маневри відбуваються в дуже обмежених умовах, коли датчики забруднені, при їзді по пересіченій місцевості та в період зливи або снігопаду. Далі розглянемо проблеми, що виникають під час експлуатації парктроніків. Це пов’язано з несправностями контролера та датчиків. Останні можуть випасти з гнізда в бампері або відклеїтись від нього, вказувати неправильну відстань до перешкод. Через помилки монтажу датчика можлива повна відсутність сигналізації про перешкоду або хибне спрацьовування.

Переконайтеся особисто в
якості нашої роботи

Наш головний технік покаже Вам доступні для перегляду проекти, що знаходяться в роботі. Ви зможете особисто переконатися в акуратності спеціалістів та побачити цікаві для себе рішення.

г. Киев ул. Оранжерейна 3П