Авторське встановлення захисного комплексу на Mercedes-Benz GLE
Сьогодні, в студії Prime Security Lab, було реалізовано авторський захист від угону Mercedes-Benz GLE.

При захисті від угону, майстри ретельно продумують індивідуальну схему встановлення елементів захисту на автомобіль. Для встановлення правильного захисту відіграє роль не лише марка, а й модель автомобіля, рік випуску.

Реалізація захисту від угону була розпочата з установки автосигналізації. Для цього було обрано сигналізацію Привид, що показала свою надійність у роботі. Додатково було встановлено бездротовий модуль блокування двигуна. Він не дозволить розпочати рух на авто, без отримання дозволу від сигналізації. Далі, було встановлено датчик глушіння GSM \ GPS діапазону. Він потрібний для того, щоб повідомити власника авто про те, що сигналізацію автомобіля намагаються заглушити. Захист діагностичного роз’єму авто був реалізований для того, щоб ніхто не зміг без відома власника прописати в систему додатковий ключ. На СТО, автомийці або за будь-яких інших обставин, коли авто віддається в треті руки.

Також був встановлений модельний замок капота і GPS-маяки.

Після виконаних робіт, для того, щоб успішно викрасти даний Мерседес, автозлодії доведеться витратити багато часу, якого в нього немає, і інтелектуальних зусиль.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П