Авторський захист від угону Lexus RX 350
Сьогодні фахівці студії із захисту авто від угону – Prime Security Lab, займалися питанням безпеки Lexus RX 450h.

Для забезпечення повної безпеки автомобіля від механічного та інтелектуального злому необхідна установка автосигналізації та додаткових захисних модулів. При встановленні авторським способом – з індивідуальним підбором місць встановлення – можна досягти 100% антиугінності.

В основу захисного комплексу для Лексуса, лягла автосигналізація Примара. Підбір автосигналізації відіграє важливу роль захисту авто. Дешева сигналізація, навіть при найкращій установці, може дати збій, що стоїть власнику його авто та цінних речей.

Посилення сигналізації було реалізовано через авторську установку додаткових модулів. Бездротового модуля блокування двигуна, електромеханічного замку капота, захисту діагностичного роз’єму авто. Також додатково були встановлені GPS-маяки.

Після проведених робіт, автомобіль захищений від несанкціонованого проникнення в підкапотний простір, пропису додаткового ключа в систему та спробі завести двигун при відключенні сигналізації. Власник зможе відстежувати місцезнаходження авто, якщо його спробують вкрасти за допомогою евакуатора.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П