Бронеплівка для Kia Sorento
Для того, щоб автосвітло працювало на всі 100% мало однієї установки автосвітла. Навіть найкращі лампи та їх правильне встановлення не можуть гарантувати ідеальної видимості в темний час доби. Проблема з автосвітлом може полягати у самих фарах, точніше – у дрібних пошкодженнях фар. Потертості та дрібні подряпини на фарах неминучі. Таким чином, ці дрібні дефекти накопичуються і роблять фару каламутною, знижують її здатність пропускати світло. Щоб вирішити цю проблему – треба відразу, після покупки авто – обклеювати фари захисною бронеплівкою. Якщо автомобіль вже давно перебувати в експлуатації перед перед обклеюванням, фари необхідно відшліфувати.

Фахівці Prime Security Lab вирішили питання з фарами на автомобілі Kia Sorento. Власник хотів захистити свої фари від передчасного зносу та погіршення показників роботи оптики. Бронеплівка має здатність самовідновлюватися. Це означає, що дрібні та незначні ушкодження будуть йти самі по собі. Плівка не потребує додаткового догляду. Як тільки вона перестане задовольняти потреби власника, її легко можна замінити та отримати нові фари, без клопоту.

Довговічність такого покриття фар забезпечується дотриманням усіх технічних моментів. Поверность під обклеювання має бути правильно підготовлена ​​та якісно знежирена. Дотримується температурний режим під час роботи. Важливо, щоб фарби плівки були розташовані правильно, це допоможе уникнути випадкового відклеювання плівки на мийці або при щоденній експлуатації.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П