Захист від угону та встановлення дод. обладнання на Renault Trafic
До майстрів студії Prime Security Lab, яка спеціалізується на захисті автомобілів від угону та встановленні дод. обладнання, що на реалізацію комплексу послуг приїхав Renault Trafic.

Насамперед, були проведені роботи із захисту автомобіля. Основою захисного комплексу стала сигналізація на авто Pandora. Майстри грамотно встановили комплектуючі автосигналізації: всі елементи інтегровані в штатну проводку. Проте розміщення обрано нестандартне. Коли автозлодій спробує викрасти автомобіль, йому знадобиться значно більше часу для виявлення блоку сигналізації, ніж при стандартній установці. Час – той ресурс, який дуже дорогий викрадачу. Чим більше часу займає викрадення авто – тим менше авто стає йому цікаво.

Рено Трафік – не найменше та найзручніше авто, для щоденного користування в місті. Тому, для зручності водія при паркуванні та маневрах заднім ходом – були встановлені парктроніки на перед та зад авто. Важливість парктроніків не тільки у зручності, але й у можливості зберегти цілісність авто. У авто такого розміру, сліпі зони більше, ніж, наприклад, у седані. Без дод. приладів, важко контролювати габарити авто, щоб уникнути зіткнення з дрібними проблемами.

Також майстри встановили новий головний пристрій, який призначений для комфортного керування мультимедійними функціями авто. Завдяки йому, власнику буде ще легше користуватися парктрониками при маневруванні заднім ходом, оскільки штатні магнітоли не завжди сумісні з паркувальними системами.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П