Методи угону: застосування фізичної сили
Для того, щоб реалізувати викрадення авто, потрібно мати набір приладів та інструментів. А також розбиратися в електриці автомобіля. Далеко не всі автокрадії хочуть витрачати час і гроші на таку підготовку. Тому що можна піти іншим шляхом.

Один із них – силове захоплення авто. Тут все максимально просто. Крадії варто дочекатися зручного моменту, коли власник авто буде один і силою захопити транспортний засіб. Простіше кажучи – витягнути власника із салону / відштовхнути його від авто. Далі, справа за малим – відібрати ключі та все, що необхідно для того, щоб поїхати на бажаній машині. Найлегше, провернути такий метод угону з жінками, вони набагато рідші за чоловіків, дають відсіч у такій ситуації.

Ще один метод угону – крадіжка ключів від авто. Досвідчені кишенькові злодії можуть витягнути ключі з сумочки, рюкзака або кишені – швидко і непомітно. Звичайно, одних ключів може бути замало, щоб поїхати на вашому авто. Але цього вистачить, щоб вкрасти цінні речі, які можуть бути всередині.

Також, одні з варіантів угону авто виступає угон за допомогою евакуатора. Досить завантажити автомобіль на евакуатор та виїхати. Це можна зробити будь-якої доби. Нікого з оточуючих не здивує евакуація автомобіля, особливо у центрі міста, де часто бувають проблеми із законним паркуванням. 

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П