Особливості захисту від угону Honda H-RV Установка сигналізації Привид 840 BT на Honda H-RV
Особливості захисту від угону Honda H-RV Установка сигналізації Привид 840 BT на Honda H-RV Особливості угону та повний розбір протиугінного комплексу на Honda HR-V, CR-V, Accord, Civic

Японські автомобілі Хонда є одними з тих, що найбільше викрадаються в Україні. Причиною цього є слабкість штатної охоронної системи або охоронний комплекс, який встановлений неправильним чином.

Найпоширенішим методом угону Honda є угон за допомогою ретранслятора.
“Довгою рукою”, “вудковою” або ретранслятором називають пристрій, що відтворює штатний ключ у безпосередній близькості від авто, хоча сам ключ може при цьому знаходитися на значній (до 2 км) відстані. За допомогою сигналу, що ретранслюється, зловмисник без проблем відкриває двері машини. Після цього для угону достатньо лише натискання кнопки “старт-стоп”. Сучасні ретранслятори здатні обдурити практично всі відомі системи “безключового доступу”, у тому числі і найпопулярніші з них: Smart Access, Proximity Key, Keyless Go.

Зазвичай радіосигнал подовжується за допомогою рамкової антени. Викрадачі встановлюють її в безпосередній близькості від квартирних дверей. Зроблені з металу двері не є перешкодою для такого посиленого сигналу. Можливостей придбати ретранслятор у торговців з «чорного ринку» з кожним роком стає дедалі більше, і вартість цих відносно простих пристроїв неухильно падає. Отже, будь-який автомобіль з «безключовим доступом» перебуває під загрозою угону.

Також поширеним методом угону є угон за допомогою кодграбер з наступною пропискою додаткового ключа через діагностичний OBD роз’єм.
Починається викрадення з деактивації штатної охоронної системи за допомогою спеціального електронного пристрою – кодграбера. Як правило, близько 80% автомобілів обладнані сигналізаціями, які безсилі перед кодграберами.

Далі викрадач за допомогою відмички, яка виглядає як ваш ключ повертає замок у запалювання і застосовує «заводилку» – прилад, що реєструє новий електронний ключ у пам’яті іммобілайзера.
Підключається пристрій через діагностичний роз’єм або безпосередньо до штатної цифрової шини CAN автомобіля.

Кожен із цих методів угону займає не більше двох хвилин і ваше авто можуть викрасти, як на парковці супермаркету так і у дворі вашого будинку.

Тому важливо захищати своє авто надійним захистом.

На прикладі Honda CR-V показуємо вам авторський захист автомобіля, який у багато разів збільшить угоностійкість вашого автомобіля.
Даний комплекс ідеально підходить для всіх моделей Honda (CR-V – самий топ угону, Accord, Civic)
Тільки різне авто вимагає різні особливості реалізації та кожен комплекс реалізується індивідуально під кожний автомобіль.

На автомобіль було встановлено протиугінний комплекс із серією авторських блокувань. За основу взяли інноваційну сучасну високотехнологічну систему Примара 840 BT
Максимального ефекту захисту від угону було досягнуто завдяки реалізації серії авторських блокувань, додаткових модулів захисту та потайної установки глибоко в автомобіль та використання нестандартних місць підключення елементів захисту.

Використовували такі модулі:
– Модельний електромеханічний замок на капот
– Блокування OBD
– Індикатори глушіння GSM сигналу
– Додаткові GPS маяки

Всі елементи були реалізовані максимально таємно глибоко в автомобіль використовуючи нестандартні місця підключення і маскуючи все штатними обмотками.

Завдяки реалізації протиугінного комплексу від фахівців Prime Security Lab, який дозволяє керувати захистом через програму на смартфоні та моніторити в реальному часі становище та стан авто, власник може бути на 100% впевненим у захисті свого автомобіля!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П