Правильний захист від угону Porshe Cayman після криворуких установників Установка сигналізації Примара 830 BT на Порші Кайман
Рідкісний спорт-кар Porsche Cayman у студії антиугону Prime Security Lab.

На Порші вже було встановлено сигналізацію – додатковий іммобілайзер від компанії Prizrak, але власник втратив дві мітки. Так як власник купував автомобіль вже із встановленою системою, він не мав ні PUK-коду, ні додаткової мітки.
Тож машина заїхала до студії на евакуаторі. .

Такий автомобіль, як Кайман схильний до замовного угону, в цьому випадку викрадачі найбільш підготовлені до нейтралізації захисту авто, тому убезпечити його може лише авторський захист від угону, який реалізується максимально потайним чином. Шаблонна установка сигналізації не зможе врятувати ваше авто від угону.

Клієнт чув звук із кік-панелі, знявши її, відразу було виявлено іммобілайзер.
З метою перевірки угоностійкості, насамперед відключили центральний блок та спробували завести автомобіль, який завівся без проблем.

Провели перевірку якості блокування двигуна. Надійне блокування в автомобілях від концерну VAG спрацьовує, якщо просто включити передачу, в результаті двигун не заглушився, отже, блокування було реалізовано не належним чином.
Без центрального блоку, автомобіль міг вільно виїхати. Викрадення зайняло всього 1 хвилину.

Попередні установники не тільки встановили систему у шаблонне місце, де захист було легко знайти та деактивувати. Але й реалізували найпростіше блокування замкнутого типу, яке також лише створювало ефект захисту.

Додатковий іммобілайзер був прибраний.

Власник зробив вибір на користь комфорту і наші фахівці реалізували на Порші Кайман протиугінний комплекс на основі сучасної GSM-системи «Привид 830» з технологією Bluetooth та зворотним зв’язком.

На її базі була реалізована серія авторських блокувань дротового та бездротового типу, які непомітні для діагностичного обладнання.

Для посилення комплексу використовували такі електромеханічні модулі:

— Додаткові GPS-маяки для сповіщення про місцезнаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, GPS сигналу, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”

Всі установки були зроблені максимально потай, глибоко в автомобіль використовуючи нестандартні місця і маскуючи підключення заводськими обмотками.

Про кострубату установку сигналізації та неправильні блокування, які зводять захист від угону на нуль – дивись на відео!

https://www.youtube.com/watch?v=PfZYOAdc1cA&t=67s
Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П