Шумоізоляція автомобіля Infiniti Q50
Майстри студії Prime Security Lab знають, що будь-який автомобіль можна зробити кращим та комфортнішим. Одним з авто, яке було в роботі, став Infiniti Q50 2016 року випуску.

Повна шумоізоляція авто – міра, до якої варто вдатися незалежно від вартості та класу автомобіля. Штатна шумоізоляція, в основному, є кілька клаптів матеріалу, який глобально не вирішує проблему з шумом всередині авто. Чи не підвищує ефективність акустики. Не дозволяє утримувати задану в салоні температуру.

Будь-який проект по знешумлення авто починається з акуратного і продуманого аналізу салону. При розбиранні важливо не зламати кріплення елементів салону, не пошкодити оббивку або проведення авто. Цілісність найдрібніших деталей, до і після складання – те, що можуть гарантувати лише досвідчені працівники.

В Інфініті, над яким працювали майстри Prime Security Lab, вже була шумоізоляція дверей. Мали бути знешумлення підлоги та стелі салону, арок, багажника та простору за задніми сидіннями.

У роботі були використані матеріали преміум якості.

Автомобіль був обклеєний в 2 шари. Перший шар – віброізоляція. Другий – шумоізоляція. Товщина матеріалу підбирається майстром залежно від поверхні заліза. Адже для досягнення максимального ефекту необхідно враховувати подібні нюанси.

Залежно від потреб клієнта, фахівець може підібрати матеріали, які не лише позбавлять шуму, але й не додадуть надмірної ваги авто.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П