/ один із найкращих сервісів Car Perfomance у своєму роді

Зміни колір авто без фарбування машини!

Насолоджуйся новим кольором авто без втрати вартості під час продажу. Для автомобілів із 2019 року випуску!
Заказать звонок
Дізнайтесь персональну ціну!
Підберемо крутий колір і порахуємо оптимальну вартість обклеювання!

Зміна кольору авто без фарбування!

Найкраще рішення, якщо хочете зберегти 30% вартості авто під час продажу!
Від вибору настановного центру безпосередньо залежить як довго новий вибраний колір радуватиме Ваше око своїм кольором та якістю обклеювання. Змінити колір авто в Києві можна в багатьох місцях, починаючи від сусіда дядька Колі, малярок і закінчуючи дилерськими та спеціалізованими центрами тюнінгу. Всі змінюють колір та кажуть що роблять це майстерно, але ніхто не каже як це вплине на ціну авто у майбутньому!
Порівняння цін фарбування та заміни кольору плівкою у Києві!
Тип кузоваСтоимость покраскиУдешевление авто при продажеСтоимость оклейки Удорожание авто при продаже
Седан | Хечбеквід 1000$-20%від 1800$+10%
Кросовервід 1500$-25%від 2300$+10%
Позашляховиквід 1800$-30%від 2700$+10%
Тип кузоваСтоимость покраскиУдешевление авто при продажеСтоимость оклейки Удорожание авто при продаже
Седан | Хечбеквід 1000$-20%від 1800$+10%
Кросовервід 1500$-25%від 2300$+10%
Позашляховиквід 1800$-30%від 2700$+10%

Підберемо дизайн плівку та зробимо візуалізацію!

Перед дорогою процедурою заміни кольору автомобіля плівкою наші дизайнери запропонують варіанти візуалів майбутнього забарвлення вашої машини.

Заказать звонок
Змінити колір авто на Раз, Два!
Замовте безкоштовну консультацію. Ми передзвонимо Вам найближчим часом, поринемо в завдання і приступимо до вирішення!

Підсумок дешевої поклейки авто у НЕ професіоналів!

2 причини вбити ЛКП своєї машини, перефарбувати та продати дешевше
1
Економія
Обклеювання авто - це стайлінг автомобіля не дешевше ніж фарбування! Завдяки обклеюванню плівкою можна досягти вражаючого ефекту та покращити прайс машини під час продажу. Економлячи на фахівцях - плівка швидко злізе і часто віддирається з фарбою.
2
Дешеві матеріали
При зміні кольору Важливо вибирати кліпку для обклеювання призначену для цієї процедури, а не рекламний оракал!

Prime Security Lab

Проконсультуймо вже сьогодні!

Ми хочемо, щоб наша компанія рік у рік ставала сильнішою і ім’я компанії говорило саме за себе.

Максимально відповідально ставимося до своїх клієнтів та наших справ. Дорожимо своєю репутацією та націлені на довгостроковий розвиток

Замовте безкоштовну консультацію. Ми передзвонимо Вам найближчим часом, поринемо в завдання і приступимо до вирішення!

Зміна кольору авто у Києві

Автомобільна вінілова плівка виготовлена з синтетичного матеріалу, основа якого – полівінілхлорид (ПВХ). Товщина її може бути від п’ятдесяти до трьохсот мікронів. Основна перевага – великий коефіцієнт розтягування, це і дозволяє обклеювати їй складну форму поверхні, кузов авто якраз і є такою поверхнею.

Дуже часто при експлуатації автомобіля виникають проблеми з його зовнішнім виглядом, особливо з його лакофарбовим покриттям. Дрібні подряпини, сліди від хімії, сліди від дорожнього покриття або фарби ушкоджують автомобіль, не тільки завдаючи шкоди його зовнішньому вигляду, а й сприяючи розвитку корозійних процесів. Або, можливо, вам просто набрид старий колір вашого автомобіля і виникло бажання його оновити або змінити радикально.

Змінити колір автомобіля можна на будь-який, причому не обов’язково це буде однотонне забарвлення. Зміна кольору кузова автомобіля процес дуже складний та трудомісткий. Фарбування займає чимало часу та коштів. Результат, зрештою, також може не виправдати очікувань, але змінити все буде ще складніше. Один з найбільш затребуваних, що набирає все більшої популярності спосіб змінити колір автомобіля частково або повністю – обклеювання плівкою. Зміна кольору авто плівкою має безліч переваг у порівнянні з фарбуванням. Крім зміни кольору, плівка також захищає автомобіль від дрібних механічних пошкоджень, відколів, подряпин. Плівка більш легко та швидко встановлюється, порівняно з фарбуванням автомобіля, а також не менш легко знімається та змінюється. За допомогою автоплівки можна реалізувати різноманітні дизайнерські рішення, повністю змінивши колір автомобіля, перетворивши його до невпізнанності, змінивши відтінок або зробивши глянсове покриття матовим.