Поліпшення автосвітла на Ford Focus
Prime Security Lab – центр захисту авто від угону та встановлення додаткового обладнання. Наші фахівці роблять все, щоб автомобілі ставали комфортнішими, безпечнішими і могли вистояти перед будь-якими автозлодіями.

Сьогодні в роботі був автомобіль Ford Focus 2014 року випуску. Метою робіт було покращення світла автомобіля. Особливо актуальним, питання світла, стає з настанням осені та зими. На вулиці темніє раніше і особливо це відчувається тими водіями, які живуть за містом, їздять дорогами з поганим або відсутнім освітленням. Також видимість погіршується зі зміною погоди у бік дощів та туману. Хороше автосвітло – це безпека водія та оточуючих.

На Форді були покращені протитуманки, денні ходові вогні та додаткові стопи ззаду. Поліпшення заднього світла авто – також важливо, як і переднього. Адже саме стопи дають зрозуміти водієві, що їде позаду, що почалося гальмування і йому варто бути уважним. Помітні стопи особливо важливі за поганої видимості. Їхня несправність або недостатня яскравість можуть стати причиною великої аварії.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

пн - сб: з 9:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П