Встановлення дод. обладнання на BMW X5. Парктроніки, головне втроє, камера заднього виду.
Майстри з Prime Security Lab, окрім монтажу повноцінних захисних комплексів, займаються встановленням додаткових елементів комфорту на авто. У студію приїхав BMW X5 для встановлення камери заднього виду, головного пристрою та парктроників.

Зазвичай, в автомобілі, якщо у нього не топова комплектація, штатна магнітола має убогі можливості. Також технічний прогрес не стоїть на місці, і штатна магнітола застаріває. Тому, багато автовласників роблять заміну на більш просунутий пристрій. Це дозволяє їм користуватися зручною навігацією, підключити відеосервіси та облаштовувати свій особистий комфорт.

Також новий головний пристрій відмінно доповнює камера заднього виду і парктроніки. Тепер автовласнику можна забути про стресову їзду заднім ходом або паркування, у темний час доби, коли немає можливості повністю оцінити обстановку за машиною.

Установка камери заднього виду та головного пристрою провелася досвідченими фахівцями, які врахували всі технічні та специфічні особливості автомобіля, що дозволило досягти відмінного результату. Також, правильне встановлення парктроників гарантує збереження бампера і коректну роботу – правильне визначення відстані до проблеми.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П