Установка парктроників на Subaru Outback
Prime Security Lab – центр, який займається не тільки захистом авто від угону, але й іншими видами послуг, які роблять користування автомобілем приємнішим, безпечнішим і комфортнішим.

Сьогодні, однією з машин, з якими працювали фахівці, був – Subaru Outback. Субару Аутбек – універсал, що говорить про його не маленькі габарити. У такій ситуації, особливо недосвідченим водіям, важко контролювати габарити авто. Рух заднім ходом – вимагає величезної уваги та гарних навичок водіння. Так само, можливо не тільки незручно, але й небезпечно виїжджати з паркувального місця, задом.

Для того, щоб габарити авто не викликали проблем – найпростішим рішенням є встановлення парктроників. Парктроніки встановлюються у бампер авто. Завдяки такому розташуванню, водій дізнається не лише про великі перешкоди, а й про дрібні. Не рідко, стовпчики, обмежувачі для паркування, дрібні смітники – опиняються у сліпій зоні. Ушкодження бампера набагато легше запобігти, ніж потім витрачати на ремонт гроші, час та нерви.

На Subaru Outback були встановлені передні та задні парктроніки, щоб повною мірою контролювати габарити автомобіля та сліпі зони.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П