Захист від угону Audi Q3 S-Line | Установка Автосигналізації Привид 830 BT Audi Q3 S-Line
До професійної студії антиугону Prime Security Lab заїхала Audi Q3 S-Line, щоб на автомобіль був реалізований авторський протиугінний комплекс на основі інноваційної системи захисту Привид 830 BT.

Більшість автомобілів марки Audi знаходяться у верхньому ціновому діапазоні. Ще донедавна їх власники могли пишатися тим, що ці машини відносяться до найменш викрадених.

Сьогодні зловмисники навчилися обходити заводський захист від угону Ауді. Вони виробили алгоритм і успішно крадуть машини з чотирма кільцями на ґратах. Зазвичай потрібні автомобілі, вік яких не перевищує 5 років. Після викрадення більшість з них прямує на переробку для подальшого перепродажу.

Традиційні слабкі місця Audi – стандартне розташування основних блоків, що відповідають за збереження автомобіля. Так, наприклад, центральний блок, який відповідає за синхронну роботу протиугінного комплексу Audi, розташовується в багажнику. Сирена також розміщена в задній частині та має автономне джерело живлення. Згодом вбудований акумулятор сідає і звук зникає. Як сигнали оповіщення залишається тільки світлова сигналізація. Саме на цей момент і чекають зловмисники.

Спеціалісти студії антиугону Prime Security Lab готові розповісти про методи угону для автомобілів марки Audi, у тому числі моделі Audi Q3 S-Line.

Викрадення відбувається у два підходи. Спочатку виготовляють дублікат, вірніше, його механічну частину, якою розкривають авто. Згодом перепрограмують охоронну систему під новий електронний ключ. Після отримання вільного доступу до салону відбувається узгодження обладнання з новим ключем. На завершення перевантажується центральний блок, автомобіль спокійно їде. На все йдеться не більше 5 хвилин.

Надалі у викрадачів виникають деякі труднощі з адаптацією інформації про автомобіль, яку необхідно “підігнати” під нові документи. Адже за допомогою спеціального програмного забезпечення можна дізнатись про автомобіль усі дані.

Студія антиугону Prime Security Lab встановила на Audi Q3 S-Line авторський протиугінний комплекс на базі якого, була реалізована мережа авторських блокувань дротового та бездротового типу.

Також комплекс був посилений додатковими модулями захисту: індикатори глушіння GSM-, GPS-сигналу, GPS-маяки, модельний замок на капот та підпори штатного радіоканалу.

Завдяки цьому, а також потайній установці глибоко в автомобілі, було отримано максимально надійний ефект від протиугінного комплексу!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П