Захист від угону BMW 3-series
До нас, до студії антиугону Prime Security Lab, приїхав автовласник BMW 3-series. Він вирішив повністю захистити машину від угону.

Повний антиугонний комплекс майстра збудували на базі GSM-автосигналізації Примара. Не обійшлося і без додаткових модулів блокування двигуна: вони заблокують двигун, якщо автозлодій демонтує центральний блок автосигналізації. Крім того, для виключення можливості пропису нового електронного ключа або, можливості використовувати заводилку, було здійснено захист OBD-роз’єму автомобіля.

Оскільки автосигналізація зв’язується з автовласником через GSM, автозлодії можуть заглушити її, щоб господар авто не дізнався про спробу угону. На цей випадок фахівці встановили спеціальний датчик. Він активує режим тривоги у разі глушіння автосигналізації.

Крім того, для визначення розташування автомобіля була реалізована GPS-антена. Вона дозволить визначити розташування автомобіля, з точністю до метра, або подивитися, де він був учора.

Весь захисний комплекс, його встановлення в нестандартні місця були ретельно продумані фахівцями. Антиугінність автомобіля підвищилася до 100%.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П