Захист Від Угону BMW 320i | Установка автосигналізації Привид 830 BT На BMW 320i
Проект студії автоугону Prime Security Lab з авторського захисту від угону BMW 320i, авто пригнане із США.

Інноваційна система Примара 830 BT була реалізована спеціалістами студії та стала основою надійного протиугінного комплексу. На основі цієї системи була реалізована мережа авторських блокувань.

Представлена ​​мережа авторських блокувань дротового та бездротового типу впроваджена максимально потайним чином з видаленням помилок на панелі приладів автомобіля. Важливо, що інноваційна система захисту Привид 830 BT ідеально поєднується з авто з Америки.

Також, професіоналами студії автоугону Prime Security Lab, комплекс був посилений додатковими модулями захисту: індикатор глушіння GSM-, GPS-сигналу, GPS-маяки, модельний замок на капот і підпор штатного радіоканалу.

Було проведено часткову шумо-віброізоляцію салону та антискрип. Важлива якість автомобіля – це акустичний комфорт. Встановивши на BMW 320i додаткову шумоізоляцію, професіонали студії підвищили якість автомобіля.

Переваги установки шумоізоляції в автомобілі несе кілька функцій:

– Поліпшується теплоізоляція салону.

– Підвищується якість роботи штатної акустичної системи.

– Усуваються скрипи.

Декоративні матеріали покращують інтер’єр салону. Збільшується жорсткість кузова, що сприятливо позначається на керованості автомобіля. Підвищується стійкість кузова до корозії. Все це однозначно сприяє появі гарного настрою автовласника.

Варто відзначити, що все, що відбувається з автомобілем, авторська, високотехнологічна система захисту, яка функціонує з можливістю використання бездротових технологій Bluetoot, також дозволяє контролювати всі процеси за допомогою мобільного додатка.

Програма дозволяє власнику авто керувати системою антиугону перебуваючи на будь-якій відстані від неї, оскільки якість стільникового зв’язку в цій сигналізації забезпечена застосуванням зовнішньої міні-GSM-антени.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного автомобіля від наших фахівців, а також потайливої ​​реалізації протиугінного комплексу з правильним підбором додаткових модулів захисту, власник може бути спокійним за безпеку його авто.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П