Захист Від Угону BMW 428i | Установка Автосигналізації Привид 830 BT На BMW 428i
У професійну студію антиугону Prime Security Lab заїхала спортивна BMW 428i, на яку був реалізований комплекс авторського захисту, який тільки вдосконалили автомобіль.

Згідно зі статистикою ВМВ є маркою автомобіля, яка входить у лідери угонів на території України. Зловмисники зазвичай заздалегідь підготовлені до викрадення машини та діють комплексно.

Як правило, ретельно підбирають автомобіль, з яким можна зробити операцію, тобто ведуть стеження, підбирають підходящі інструменти, розкривають і потрапляють в салон авто. Викрадачі здійснюють механізми активізації роботи двигуна і переганяють авто в заздалегідь підготовлене місце. Також, якщо потрібно, то приховують викрадений автомобіль на момент його пошуків.

В арсеналі автовикрадачів знаходяться всілякі інструменти та радіоелектронні прилади. І насамперед при угоні автомобіля преміум-класу зловмисник включає радіоелектронний пристрій придушення сигналів GSM та GPS. Найбільш поширені способи злому водійських дверей – висвердлювання кріплення личинки замка або вплив екстрактором.

За алгоритмом злому: у першому випадку викрадач висвердлює внутрішній болт кріплення личинки замку водійських дверей, виймає весь механізм і відчиняє двері за допомогою звичайної викрутки. Часто зловмисник застосовує інструмент «Видру»: закручує саморіз у личинку замку і за допомогою спеціального екстрактора вириває її. Після цього викруткою провертає внутрішню частину замка та відчиняє двері.

Після проникнення в салон автомобіля зловмисник підключає спеціальний радіоелектронний пристрій у діагностичний роз’єм для реєстрації нового чіп-ключа у пам’яті штатного іммобілайзера та заводить двигун.

Власники самі можуть заощадити на захисті, тим самим зробивши зі свого автомобіля легкий видобуток для викрадачів. Тож захищайте свої авто правильно!

Професіонали студії Prime Security Lab реалізували на BMW 428i надійний сучасний комплекс на основі протиугінної системи Примара 830 BT – одна з кращих автосигналізацій для захисту авто в Києві та додатковими авторськими блокуваннями.
Для посилення комплексу використовували такі модулі:

– GPS-маяки для сповіщення про місце знаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”


Якісна установка, зручність у використанні за допомогою програми на смартфоні – це базис роботи спеціалістів студії. Головною особливістю стала прихована установка глибоко усередину автомобіля.

Благодаря работе профессионалов владелец может быть уверен, что его автомобиль под надежной защитой!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П