Захист від угону BMW X1 Установка сигналізації Примара 830 BT на BMW X1
Захист від угону BMW X1 | Установка сигналізації Привид 830 BT
BMW X1

У професійну студію антиугону Prime Security Lab на повний комплекс захисту заїхала BMW X1. Як показує статистика по угонах, виявляється, зламати штатну сигналізацію у BMW X1 реально приблизно за 10 секунд.

Безперечно, можна оскаржити той факт, що дійсно, угонів BMW не так багато, але якщо врахувати, що це люксовий сегмент і таких автомобілів на ринку мало, то відсоток виявиться досить високим.

За основними алгоритмами угону автомобіля BMW X1, в більшості випадків сигналізація відключається за допомогою код-грабера. За словами експертів студії антиугону Prime Security Lab, основною проблемою сучасних сигналізацій є відсутність індивідуальних ключів шифрування, чим пояснюється простота деактивації електронними відмичками.

До слабких місць штатного захисту BMW X1 відносимо штатна система іммобілайзера, яка, в принципі є досить надійна і складається з декількох блоків.

Але, викрадачі можуть використовувати можливість і прописати/клонувати ключі через OBD. Найбільший інтерес для викрадачів представляє якраз модуль CAS. У ньому зберігається інформація про ключі автомобіля. Підключившись до сервісного роз’єму OBDII, можна витягнути цю інформацію, на місці виготовити чіп копію ключа за кілька хвилин і поїхати.

Варто зазначити, що захист OBD роз’єму – це правильне рішення. Проте це не панацея. Здійснити підключення до діагностичної шини не складе особливих труднощів. Залишається можливість вийняти CAS модуль (або FEM), підпаятися до потрібних роз’ємів і записати додаткові ключі.

А з відносно недавнього часу на ринку послуг для викрадачів з’явилися інформація про використання спеціальних плат, які прикручуються поверх плат CAS та FEM і вже не потребують паяння.

Для того, щоб захистити свій автомобіль від угону і забезпечити собі спокій, професіонали студії Prime Security Lab готові якісно нафарширувати автомобіль інноваційною сучасною системою захисту. Авторський комплекс ґрунтується на системі Примара 840 BT, яка ідеально поєднується з автомобілем марки BMW.

Спеціалісти студії реалізували серію авторських блокувань, додаткових модулів захисту та потайливій установці глибоко в автомобіль та використанню нестандартних місць підключення елементів захисту.

Використовували такі модулі:

– Модельний електромеханічний замок на капот;

– Блокування OBD;

– Підпор штатного радіоканалу;

— Індикатори глушіння сигналу GSM;

–  Додаткові GPS маяки

Власник автомобіля може керувати захистом через програму на смартфоні та моніторити в реальному часі положення та стан авто та може бути абсолютно впевнений у захисті свого автомобіля!

Захист своєї машини від угону – це справа до якого потрібно підійти з відповідальністю. Довіряючи професіоналам студії антиугону Prime Security Lab свій автомобіль ви можете бути впевнені в якості та надійності, а також бути спокійним за своє авто!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П