Захист від угону BMW X5
Сьогодні, у спеціалістів студії захисту від угону – Prime Security Lab, у роботі був автомобіль BMW X5 2018 року, для авторської установки захисного комплексу.

Автосигналізація, яка була обрана для даного авто – Pandora. Для того, щоб максимально зберегти автосигналізацію від демонтажу, вона була встановлена ​​глибоко в автомобіль. Одне із завдань, при встановленні сигналізації на авто – нестандартне розміщення центрального блоку. Чим довше часу потрібно автокрадеві на викрадення транспортного засобу, тим швидше він дасть йому спокій і знайде більш легкий видобуток. У комплекті з автосигналізацією було встановлено іммобілайзер.

Суть авторського підходу до встановлення обладнання на авто полягає в тому, що головний технік, залежно від марки та моделі авто, продумує унікальну схему розташування елементів захисту. Таким чином, навіть на двох однакових автомобілях – схеми не будуть ідентичними.

Такий підхід дозволить убезпечити авто від деяких способів крадіжки. Однак, для повного захисту, рекомендується укомплектувати авто додатковими модулями захисту і GPS-трекером. Доукомплектація можлива в будь-який момент.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П