Захист від Угону BMW X5 Установка сигналізації Привид 830 BT На BMW X5
Професійна студія антиугону Prime Security Lab представляє авторський протиугінний комплекс на автомобіль BMW X5.

Авторський захист від угону на базі із сучасною високотехнологічною системою Привид 830 BT з можливістю використання бездротових технологій Bluetooth був реалізований на автомобіль BMW X5 в студію автоугону Prime Security Lab.

Сучасна система Привид 830 BT – це запобігання та профілактика злочинів пов’язаних з угонами та крадіжками деталей автомобілів.

За статистикою угонів, німецький автомобіль BMW X5 є буквально лідером модельного ряду. Слід зазначити, що викрадають нові автомобілі з метою подальшого перепродажу, так і підтримані на запчастини.


В арсеналі професійного автовикрадача знаходяться всілякі інструменти та радіоелектронні прилади. У першу чергу при угоні автомобіля преміум-класу зловмисник включає радіоелектронний пристрій для придушення сигналів GSM і GPS. Особливості та слабкі місця даної моделі полягають у зломі личинки водійських дверей та реєстрації нових ключів через діагностичний роз’єм.

Часто зловмисник застосовує інструмент «Видру»: закручує саморіз у личинку замку і за допомогою спеціального екстрактора вириває її. Після цього викруткою провертає внутрішню частину замка та відчиняє двері.

Після проникнення в салон автомобіля зловмисник підключає спеціальний радіоелектронний пристрій до діагностичного роз’єму для реєстрації нового чіп-ключа в пам’яті штатного іммобілайзера. Якщо не встановлено додаткових засобів від угону автомобіля, то за допомогою кнопки «Старт-Стоп» заводить двигун. За наявності будь-яких блокувань, наприклад, стартера або бензонасоса, професійний автоугонщик може відновити ланцюги та завести двигун.

Для захисту BMW X5 фахівці студії встановили надійний охоронний комплекс із серією авторських блокувань двигуна.

Для посилення комплексу використовували такі модулі:

– GPS-маяки для сповіщення про місце знаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”

— Модельний замок на капот, зроблений під модель та марку даного авто і дозволяє зробити установку без пошкодження підкапотного простору

Прихована установка комплексу захисту глибоко в автомобіль не залишила викрадачам жодного шансу отримати цей автомобіль.

Студія антиугону Prime Security Lab гарантує індивідуальний підхід до кожного авто. Власник може бути спокійний за безпеку та з максимальним комфортом користуватися своїм автомобілем.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П