Захист Від Угону BMW X7 Установка автосигналізації Привид 830 BT На BMW X7
Проект студії антиугону Prime Security Lab з авторського захисту від угону BMW Х7 – новинки модельного ряду X-серії BMW.

Інноваційна система Примара 830 BT була реалізована спеціалістами студії та стала основою надійного протиугінного комплексу. На основі цієї системи була реалізована мережа авторських блокувань.

Представлена ​​мережа авторських блокувань дротового та бездротового типу впроваджена максимально потайним чином з видаленням помилок на панелі приладів автомобіля. Важливо, що інноваційна система захисту Привид 830 BT ідеально підходить під нові автомобілі з автосалону.

Також, професіоналами студії автоугону Prime Security Lab, комплекс був посилений додатковими модулями захисту: індикатор глушіння GSM-, GPS-сигналу, GPS-маяки, модельний замок на капот і підпор штатного радіоканалу.

Варто відзначити, що все, що відбувається з автомобілем, авторська, високотехнологічна система захисту, яка функціонує з можливістю використання бездротових технологій Bluetooth, також дозволяє контролювати всі процеси за допомогою мобільного додатка.

Програма дозволяє власнику авто керувати системою антиугону перебуваючи на будь-якій відстані від неї, оскільки якість стільникового зв’язку в цій сигналізації забезпечена застосуванням зовнішньої міні-GSM-антени.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного автомобіля від наших фахівців, а також потайливої ​​реалізації протиугінного комплексу з правильним підбором додаткових модулів захисту, власник може бути спокійним за безпеку його авто.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П