Захист від угону Honda Сivic | Установка Сигналізації Привид 830 BT На Honda Сivic
У професійній студії антиугону Prime Security Lab виконали повний комплекс захисту на Honda Сivic. Так як, за статистикою, автомобілями, що найбільш викрадаються, є японські автомобілі моделі Honda. Причиною цього є слабкість штатної охоронної системи або охоронний комплекс, який встановлений неправильним чином.

Для запобігання угону Вашого автомобіля, поговоримо про слабкі місця, в плані опірності викрадення, у автомобіля Honda Сivic:

Замок капота. Підкапотний простір слабо захищений у всіх моделей, крім Civic. Досить просто дістатися замку капота підручними засобами. Під капотом викрадачів можуть цікавити кілька елементів: сирена, акумулятор, блок керування двигуном та приховані блокування.
Прописування ключів. Штатний захист складається з блоку IMMO, синхронізованого з блоком ECU – управлінням двигуна. У різних моделях автомобілів ця комбінація виглядає і розташовується по-різному. Викрадачі у 99% випадків використовують спеціальні “заводилки”, які підключаються до OBD2 сервісного роз’єму та прописують ключі.
OBD роз’єм. Справді, викрадачі активно використовують підключення до цього роз’єму і було б його захистити. Проте, особливо старатися не варто. В автомобілі повно точок для підключення діагностичного обладнання.

Таким чином, захист на автомобіль Honda Сivic був реалізований комплексний захист, який включає такі модулі:

– Модельний електромеханічний замок на капот

– Блокування OBD

— Індикатори глушіння сигналу GSM

– Додаткові GPS маяки

Фахівці студії в основі протиугінного комплексу для Honda взяли сучасну охоронну систему Привид 830 BT, на її базі була реалізована серія авторських блокувань дротового та бездротового типу, які не видно для діагностичного обладнання.
Технологія підтверджує якість та гарантує ефективний захист. Оскільки максимально прихована реалізація всіх компонентів захисту методом глибокого розбору та використання штатних обмоток здійснюється професіоналами студії Prime Security Lab.

Особливої ​​уваги заслуговує функціональність та зручність управління системою та дозволяє керувати захистом через додаток на смартфоні та моніторити в реальному часі становище та стан авто, власник може бути на 100% впевненим у захисті свого автомобіля!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П