Захист від угону Hyundai IONIQ Electric Установка сигналізації Привид 830 BT Hyundai IONIQ Electric
Електромобілі набирають популярності, тому їхня кількість постійно зростає.
Автомобільна марка Hyundai знаходиться в топах угонів.
Зі зростанням попиту на електромобілі на автомобільному ринку, зростає їхній попит і на ринку угонів.

Як відомо, викрадачі використовують різні методи під час угону авто. Про які спеціалісти студії антиугону Prime Security Lab готові розповісти.

Найшвидший метод викрадення – це викрадення за допомогою вудки або довгої руки. Багато електрокари оснащені безключовим доступом (Keyless go, Smart Key) тому зловмисники користуються тими способами, які дозволяють зламати безключовий доступ.

Викрадачі мають досить сильний ретранслятор сигналу, який передає сигнал від вашого брелка другій людині. Другий зловмисник знаходиться біля машини і без проблем відкриває її, отримавши сигнал з ретранслятора.

У студії антиугону Prime Security Lab вибираючи оптимальні методи захисту, кваліфіковані майстри готові встановити сигналізацію для даної марки, а також готові запропонувати авторський протиугінний комплекс спеціально для Вашого авто.

Для захисту від угону Hyundai IONIQ Electric — спеціалісти студії реалізували авторський протиугінний комплекс на основі сучасної охоронної системи «Привид 830 BT». На її базі була реалізована серія авторських блокувань дротового та бездротового типу, які непомітні для діагностичного обладнання.

Максимального ефекту захисту від угону було досягнуто завдяки

додатковим електромеханічним модулям захисту та потайній установці глибоко в автомобіль та використанню нестандартних місць підключення елементів захисту.

Авторський протиугінний комплекс захисту було посилено додатковими електромеханічними модулями:

– GPS-маяки для сповіщення про місце знаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”

Прихована установка комплексу захисту глибоко в автомобіль не залишила викрадачам жодного шансу отримати цей автомобіль.

Тепер автомобіль під надійним захистом, та керується через програму на смартфон!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П