Захист від угону та дооснащення американця Jeep Wrangler | Установка сигналізації Пандора 4910 BT на Jeep Wrangler
До професійної студії антиугону Prime Security Lab заїхав Jeep Wrangler. На американця було реалізовано комплекс авторського захисту та встановлено важливі елементи тюнінгу, які лише удосконалили автомобіль.

Фахівці студії готові розглянути найімовірніші сценарії угону Jeep Wrangler.

1. Викрадення заміною блоків. Штатний захист складається з кількох компонентів, які досить складно демонтувати. Такий спосіб викрадення в даному випадку дуже затратний за часом. Є варіант простіший.

2. Викрадення через діагностику. Сенс цього способу полягає у записі додаткових заздалегідь заготовлених ключів (або перезапису). Також є і методи з підготовкою – коли заздалегідь готуються дампи та пін-коди іммобілайзера.

3. Ретрансляція брелока. За такої схеми один викрадач слід за власником з передавачем сигналу ключа, а другий стоїть біля автомобіля з приймачем. Автомобіль думає, що власник поряд, дає відчинити двері та запустити двигун.

4. Викрадення автозапуском. Для безключового дистанційного запуску необхідно використовувати дорогі обхідники типу iDatalink. Проте більшість автовласників встановлювали більш бюджетні рішення. Другий ключ (чи чіп-копія) ховалися під торпедо. В цьому випадку, викрадачеві залишалося визначити потрібний автомобіль і далі розкрити, знайти ключ і спокійно поїхати.

Коли автолюбителі купують авто зі США, варто пам’ятати, що дуже часто такі автомобілі можуть бути заздалегідь підготовлені до викрадення. Власники самі можуть заощадити на захисті, тим самим зробивши зі свого автомобіля легкий видобуток для викрадачів. Тож захищайте свої авто правильно!

У студії антиугону Prime Security Lab під час встановлення авторського захисту фахівці використовували такі модулі:

– GPS-маяки для сповіщення про місце знаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”

— Модельний замок на капот, зроблений спеціально під цю марку та модель автомобіля, який дозволяє робити установку без псування підкапотного простору.

Варто відзначити, що американця Jeep Wrangler буквально «нафарширували», удосконаливши автомобіль поліпшенням головного світла автомобіля, зокрема установкою LED, реалізація системи, камеру заднього виду. Також професіоналами студії антиугону були встановлені склопідйомники, центральний замок та доводчики скла. Повний фарш!

Всі установки, які були здійснені фахівцями студію антиугону Prime Security Lab, були реалізовані максимальним потайним чином, так щоб навіть не було помітно зовнішнього втручання в систему автомобіля.

Завдяки роботі професіоналів власник може бути впевненим, що його автомобіль під надійним захистом!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П