Захист Від Угону Jaguar F-PACE | Установка Сигналізації Привид 830 ВТ На Jaguar F-PACE
 

До професійної студії антиугону Prime Security Lab заїхав Jaguar F-PACE на авторський протиугінний комплекс.

Автомобілі Jaguar F-PACE нещодавно з’явилися на теренах України, але вже викликають непідробний інтерес у викрадачів. Як відомо, Jaguar входить в концерн Land Rover, тому методи угону автомобільної марки Ягуар такі ж як і у Ленд Ровер.

Згідно зі статистикою угонів, ці автомобілі, як правило, викрадаються на запчастини. Багато власників автомобілів концерну Land Rover, автомобіля марки Jaguar F-PACE покладаються на штатні охоронні системи, які слабо протистоять сучасним засобам угону. При належному рівні кваліфікації викрадача та наявності спеціального обладнання викрадення Jaguar F-PACE складає всього 1 хвилину. Найчастіше проникнення в салон автомобіля здійснюється через розбите скло. Для відкриття дверей водія зловмисник може застосувати спеціальну відмичку або ламає личинку дверей вандальним інструментом – «згортом».

Детальніше про всі методи угону дивіться на YouTube-каналі Prime Autotechnic:

Як же врятувати свій Jaguar від угону? Сучасним комплексом захисту в основі якого взяли GSM-систему із зворотним зв’язком, що управляється за допомогою мобільного додатка. Доповнення комплексу GPS-модулем дозволило контролювати розташування автомобіля в реальному часі. Мережа авторських блокувань двигуна провідного та бездротового типу та додаткові електромеханічні модулі підвищили ефект угоностійкості у багато разів.

Фахівці студії Prime Security Lab відзначають, що всі компоненти захисту були реалізовані максимально таємно глибоко в автомобіль без слідів впроваджень. Також, все, що відбувається з автомобілем, авторська, високотехнологічна система захисту, яка функціонує з можливістю використання бездротових технологій Bluetooth і дозволяє контролювати всі процеси за допомогою мобільного додатка.

Власник “залізного коня” Jaguar F-PACE може бути на 100% впевненим у захисті свого автомобіля! Професіонали студію антиугону Prime Security Lab рекомендують!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П