Захист від угону Lexus LX570 | Установка Автосигналізації Привид 840 BT На Lexus LX570
До професійної студії антиугону Prime Security Lab заїхав Lexus LX570, щоб на автомобіль був реалізований авторський протиугінний комплекс на основі інноваційної системи захисту Привид 840 BT.

Відомий факт, що згідно зі статистичними даними в Україні та країнах зарубіжжя найбільшою популярністю у викрадачів користується модель Lexus LX – її викрадають частіше за інших. Заводські системи охорони цього авто злочинці розкривають легко і швидко. Кількість викрадень автомобілів преміум-класу Lexus LX становить близько 40% від усіх викрадених Lexus.

Фахівці студії антиугону Prime Security Lab стверджують, що через досить просту бортову електроніку, а також стандартний штатний іммобілайзер преміальна марка Lexus LX570 проста у викраденні.

До особливостей і слабких місць зламів можемо віднести злом штатної охоронної системи за допомогою двох ретрансляторів. Також, звуковий і світловий сигналізацій і проникнення в салон через розбите скло, реєстрація нового чіп-ключа в п’яти штатного іммобілайзера за допомогою спеціального приладу, підключеного до діагностичного роз’єму або до штатної цифрової шини.

За алгоритмом процесу угону дії відбуваються так: відразу після постановки автомобіля в режим охорони, за допомогою сенсора на ручці дверей водія або брелока викрадачі починають операцію. У будь-якому автомобілі преміум-класу є дана система безключового доступу.

У викраденні Lexus LX беруть участь, як правило, дві особи, які мають спеціальні дорогі електронні прилади ретрансляції сигналу. Перший автовикрадач активує пристрій і завжди знаходиться на певній безпечній дистанції з автовласником. Другий зловмисник підходить до машини та активує свій репітор, організуючи канал зв’язку між автомобілем та подільником. Він відправляє сигнал пошуку ключа перший ретранслятор по встановленому каналу зв’язку. Ретранслятор отримує цей сигнал, демодулює його спеціальним чином та транслює сигнал на штатний ключ власника, який відповідає сигналу розблокування.

Система авторизації приймає цей сигнал та відчиняє двері. За допомогою повторної процедури ретрансляції всередині салону зловмисник заводить двигун Lexus та їде. На всі описані маніпуляції витрачається трохи більше 10 секунд.

Для захисту штатної протиугінної системи професіонали студії Prime Security Lab рекомендують встановити надійний охоронний комплекс із мережею авторських блокувань дротового та бездротового типу.

На автомобіль Lexus LX570 було встановлено протиугінний комплекс на основі інноваційної системи захисту Привид 840 BT. Головне завдання полягає у перешкоджанні несанкцинованому доступу зловмисників до автомобіля. Реалізація серії авторських провідного та бездротового типу посилюють ефект захисту у багато разів.
Також для захисту від усіх методів угону автомобіль оснащують додатковими електромеханічними модулями захисту: індикатори глушіння GSM-, GPS-сигналу, GPS-маяки, модельний замок на капот та підпори штатного радіоканалу.

Завдяки цьому, а також потайній установці глибоко в автомобіль, було отримано максимально надійний ефект та зручність у використанні!

Тепер автомобіль під надійним захистом, який керується через програму на смартфон!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П