Захист від Угону Maserati Levante | Установка Сигналізації Привид 830 ВТ На Maserati Levante
Спеціалістами студії антиугону Prime Security Lab було реалізовано технологічний преміум-охоронний протиугінний комплекс на основі інноваційної системи захисту Примара 830 BT на автомобіль Maserati Levante

Варто зазначити, що Maserati Levante – автомобіль преміум сегмента і зустрічається досить рідко на українських дорогах. Найчастіше, авто марки Maserati Levante  викрадають через замовний угон. Замовний угон – головна небезпека для власників елітного автомобіля. Такі викрадені машини вважаються назавжди втраченими, крім тих випадків, коли викрадачі припускаються серйозних помилок. Якщо автомобіль «замовили», то викрадачом важко зупинити.

Саме тому до студії антиугону звернувся власник Maserati Levante. Щоб убезпечити автомобіль преміум-класу, професіонали студії реалізували на нього надійний комплекс захисту від угону, за основу якого взяли GSM-систему зі зворотним зв’язком та GPS-антеною для трекінгу авто в реальному часі.

Також була реалізована мережа авторських блокувань провідного та бездротового типу. Всі компоненти встановлені максимально потайним чином, глибоко в автомобіль.

Установка преміум-охоронного комплексу на автомобіль Maserati Levante забезпечує власнику впевненість, а комфорт керування захистом через програму на смартфоні гарантує спокій за безпеку.
Дивись повний розбір протиугінного комплексу та міні-гайд, як користуватися програмою для управління захистом через смартфон на відео на YouTube-каналі Prime Autotechnic!

https://www.youtube.com/watch?v=upY2zhs6g24&t=122s
Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П