Захист від угону Mazda CX-5 Установка Привид 830 BT На Mazda CX-5
Авторський протиугінний комплекс був поставлений у професійній студії антиугону Prime Security Lab на автомобіль Mazda CX-5 – один з найчастіше фігурують у зведеннях по викраденню автомобіль!

Mazda CX-5 – компактний і стильний японський кросовер користується величезною популярністю серед вітчизняних автолюбителів завдяки помірній вартості і відмінним технічним характеристикам. Але, тим не менш, Mazda CX-5 перебуває в лідируючій позиції за кількістю проданих авто. Що стосується статистики угонів, то автомобілі марки Mazda в ній на перших місцях, але модель CX-5 далеко не лідер цього списку. І все ж у зведеннях розшуку вкрадених машин Mazda CX-5 фігурує дуже часто.

Відразу варто відзначити, що всі автомобілі обладнані системою безключового запуску Start/Stop. Насамперед угоншики застосовують пристрій ретрансляції сигналу – кодграбер і без проблем проникає в салон і за допомогою спеціального обладнання. Також популярним є прописування нових чіпів електронних ключів через діагностичний роз’єм OBD. Після цього штатний іммобілайзер упізнає новий електронний ключ та дозволяє завести двигун.

Для деактивації штатного іммобілайзера викрадачі розкриває панель, за якою встановлено аварійний вимикач штатного блокування. На заводі-виробнику встановлюється стандартний пін-код (3 натискання), який відомий досвідченому автоугонщику. Приблизно у 80% випадків пін-код не змінюється автовласниками. На це потрібно лічені секунди та автомобіль їде.

Зазначаємо, що якщо автомобіль оснащений модулем автозапуску, то не виключено можливості запуску двигуна за допомогою кодграбера. Крім того, якщо в автомобілі встановлено так звану «потокову» сигналізацію з автозапуском і чіп-ключ знаходиться всередині автомобіля, то зловмисник може швидко його знайти і запустити двигун.

Для забезпечення безпеки кросовера Mazda CX-5 власник звернувся до студії антиугону Prime Security Lab. Фахівці студії реалізували на Mazda сучасну охоронну систему «Привид 830 BT», вона стала основою комплексу, на її базі була реалізована серія авторських блокувань дротового та бездротового типу.

Для посилення використовували такі модулі:

– GPS-маяки для сповіщення про місце знаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”

— Модельний замок на капот, зроблений під модель та марку цього авто.

Поєднання всіх цих критеріїв у тандемі з найсучаснішими елементами та рішеннями протиугінних комплексів, професіонали тудії антиугону Prime Security Lab зроблять ваш автомобіль не цікавим і недоступним для викрадачів.

Захищайте свої автомобілі з розумом – гарантовано надійно; від усіх існуючих та можливих нових видів угону. Встановлення авторського протиугінного комплексу в студії Prime Security Lab захистить ваш автомобіль від автовикрадачів на 99% – від усіх можливих варіантів зазіхань.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П