Захист від угону Mercedes GLE 350 Установка автосигналізації Привид 830 BT Mercedes GLE 350
До студії антиугону Prime Security Lab заїхав Mercedes GLE 350 2018 для того, щоб фахівці студії реалізували на авто преміум-класу сучасний охоронний комплекс на базі системи «Привид 830 BT» з додатковими блокуваннями дротового та бездротового типу.

Моніторячи інформацію, вважається, що Mercedes тривалий час був у лавах невганяних автомобілів. Основними способами угону були евакуатори та банальна крадіжка ключів. Рідше працювали підмінними блоками.

Але часи змінюються, і поступово були створені спеціальні пристрої, які полегшують життя викрадачам. Команда студії Prime Security Lab готова ознайомити з основними вразливістю авто. Mercedes GLE 350

Сьогодні, зловмисники застосовують різні способи угону: починаючи від крадіжки ключів – до застосування заводилок або ретрансляції, усіма відомої «вудочки».

Хоча і в оригінальній супутниковій протиугінній системі Mercedes-Benz втілені передові технологічні рішення в галузі захисту автомобілів, але це авто, як і багато інших сучасних автомобілів, оснащені штатною системою безключового доступу, що піддається злому за допомогою ретранслятора.

Даний спосіб угону дуже популярний серед зловмисників завдяки тому, що їм немає необхідності зламувати личинку замку водійських дверей та замок запалювання, а якщо сказати просто – автомобіль їде без будь-яких пошкоджень. До того ж злом штатного іммобілайзера займає лічені секунди.

Для захисту автомобіля від подібних видів зламу фахівці студію антиугону рекомендують крім штатної системи встановлювати додаткову: систему авторських блокувань дротового та бездротового типу впроваджена максимально потайним чином з видаленням помилок на панелі приладів автомобіля.

Для максимального ефекту захист був посилений додатковими модулями, такими як:

– GPS-маяки, щоб можна було відстежити геолокацію

– Індикатори глушіння GSM, GPS-сигналу

-Підпір штатного радіоканалу

Функціональний та зручний у використанні авторський протиугінний комплекс від студії антиугону Prime Security Lab дозволяє власнику контролювати різні процеси за допомогою мобільного додатка.

Сучасний протиугінний комплекс – це не просто надійний захист від угону, це ще й підвищення рівня комфорту користування автомобілем для їхніх власників!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П