Захист Від Угону Mercedes GLS | Установка Автосигналізації Привид 830 BT На Mercedes GLS
У студію антиугону Prime Security Lab заїхала Mercedes GLS для того, щоб фахівці студії забезпечили її комплексним авторським захистом від угону. Інноваційна система Примара 830 BT стала основою надійного протиугінного комплексу. Також на основі цієї системи була реалізована мережа авторських блокувань.

Mercedes-Benz GLS, як і багато інших сучасних автомобілів, оснащені штатною системою безключового доступу, схильною до злому за допомогою ретранслятора. Цей спосіб угону дуже популярний серед зловмисників завдяки тому, що їм немає необхідності зламувати личинку замку водійських дверей та замок запалювання. До того ж злом штатного іммобілайзера займає лічені секунди.

Популярними методами угону автомобіля даної марки є ретрансляція пристрою, який складається з двох модулів, які утворюють радіоканал «подовження» сигналу від штатного брелока до автомобіля. Два викрадачі працюють у тандемі: перший активує модуль, захований у звичайній сумці, і слідує за власником на безпечній близькій дистанції (3 метри); другий – знаходиться біля автомобіля і включає свій приймально-передавальний модуль, організуючи радіоканал зв’язку.

Запуск двигуна здійснюється за допомогою натискання кнопки «Старт-Стоп». Після відключення другого модуля ретранслятора на індикаторі відображається напис відсутності ключа до наступного відключення двигуна. Слід зазначити, що дальність дії “електронної вудки” сягає 2 км. Крім цього, у більшості випадків викрадачі включають пристрій придушення сигналів (наприклад, сигнал від супутникового маячка).

Фахівці студії антиугону Prime Security Lab готові встановити інноваційну систему Примара 830 BT укомплектовану мережею авторських блокувань. Представлена ​​мережа блокувань, що зводить нанівець усі спроби викрадачів відібрати цей автомобіль у власника.

Варто відзначити, що блокує дротового та бездротового типу від Prime Security Lab ідеально підходить для захисту автомобіля преміум класу. А для максимального ефекту захист був посилений додатковими модулями такими, як:

– GPS-маяки для сповіщення про місце знаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються заглушити.
– Підпір штатного радіоканалу через подвійну авторизацію міткою або пін-кодом

Максимального ефекту досягнуто за допомогою додаткових модулів захисту та потайної установки глибоко в автомобіль, а також використання нестандартних місць підключення елементів захисту.

Власник може керувати охоронним комплексом за допомогою мобільного додатка і бути спокійним, оскільки з його автомобілем попрацювала команда професіоналів студії Prime Security Lab!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П