Захист від угону Mercedes V250D Установка Привид 830BT На Mercedes V250D
В даний час немає вже таких автомобілів, які не цікаві викрадачам. А це означає, що будь-який автомобіль потребує відповідного захисту від угону.

До студії антиугону Prime Security Lab заїхав Mercedes V250D для того, щоб спеціалісти студії реалізували на мікроавтобус сучасний охоронний комплекс на базі системи «Привид 830 BT» з додатковими блокуваннями дротового та бездротового типу.

На прикладі автомобіля Mercedes V250d фахівці студії хотіли продемонструвати наше бачення одного з можливих способів захисту від угону такого автомобіля.

Команда студії Prime Security Lab готова ознайомити з основними вразливістю авто. Mercedes V250D Сьогодні, зловмисники застосовують різні способи угону: починаючи від крадіжки ключів – до застосування заводилок або ретрансляції, усіма відомої «вудочки».

Хоча Mercedes-Benz і впроваджує передові технологічні рішення в галузі захисту автомобілів, але це авто, як і багато інших сучасних автомобілів, оснащені штатною системою безключового доступу, схильного до злому за допомогою ретранслятора.

Даний спосіб угону дуже популярний серед зловмисників завдяки тому, що їм немає необхідності зламувати личинку замку водійських дверей та замок запалювання, а якщо сказати просто – автомобіль їде без будь-яких пошкоджень. До того ж злом штатного іммобілайзера займає лічені секунди.

Для захисту автомобіля від подібних видів зламу фахівці студію антиугону рекомендують крім штатної системи встановлювати додаткову: систему авторських блокувань дротового та бездротового типу впроваджена максимально потайним чином з видаленням помилок на панелі приладів автомобіля.

Для максимального ефекту захист був посилений додатковими модулями, такими як:

– GPS-маяки, щоб можна було відстежити геолокацію.

– Індикатори глушіння GSM, GPS-сигналу.

Функціональний та зручний у використанні авторський протиугінний комплекс від студії антиугону Prime Security Lab дозволяє власнику контролювати різні процеси за допомогою мобільного додатка.

Сучасний протиугінний комплекс – це не просто надійний захист від угону, це ще й підвищення рівня комфорту користування автомобілем для їхніх власників!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П