Захист від угону Skoda Superb Laurin&Klement Установка сигналізації Привид 830 BT на Skoda Superb
У розпорядженні професіоналів студію антиугону Prime Security Lab виявилася Skoda Superb у солідному виконанні Laurin&Klement.

Сьогодні Skoda Auto використовує назву Laurin&Klement для позначення найбільш престижних версій деяких моделей своїх автомобілів. Цікавий факт: президент Чехії – Мілош Земан використовує для службових поїздок та офіційних виїздів Skoda Superb саме у виконанні Laurin&Klement.

Розроблено чимало технічних засобів забезпечення захисту Skоda Superb від угону, але не всі здатні ефективно протистояти йому. Спеціалісти студії антиугонів Prime Security Lab готові забезпечити якісний протиугінний комплекс на Ваше авто.

Як відомо, викрадення машини — широко поширене в багатьох країнах. Сучасні викрадачі забезпечені суперсучасними електронними приладами для сканування автосигналізацій, і застосовують різні прийоми для крадіжки автомобільного транспорту. Професійні викрадачі оперативно дізнаються про всі нові протиугінні системи, що вийшли на ринок останнім часом, і негайно виробляють способи їхнього обходу.

Для захисту від угону спеціалістами студії було встановлено сучасну охоронну систему Примара 830 BT, яка для запобігання спробам інтелектуального злому та перехоплення сигналу кодграберами має діалоговий динамічний код з індивідуальними ключами шифрування. Ця система і стала основою комплексу. На її базі була реалізована серія авторських блокувань дротового та бездротового типу, які непомітні для діагностичного обладнання.

Авторський протиугінний комплекс був пов’язаний з додатковими електромеханічними модулями, такими як:

– GPS-маяки, необхідний для сповіщення про місцезнаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”

— Модельний електромеханічний замок на капот, який зроблений під модель та марку даного авто і дозволяє зробити установку без псування простору.

При установці протиугонної системи на Skoda Superb Laurin&Klement усі компоненти захисту були ретельно встановлені та впроваджені максимально глибоко в автомобіль. .
Встановивши комплексний захист у студії антиугону Prime Security Lab за допомогою новітніх методів захисту від угону, ви можете бути впевнені, тому що ми даруємо своїм клієнтам спокій за власний автомобіль.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П