Захист від угону спорткара Audi TT Установка сигналізації Привид 830 BT Audi TT
Проект студії антиугону Prime Security Lab з авторського захисту представляє спорткар Audi TT, привезений зі США.

Фахівцями студії антиугону Prime Security Lab було встановлено комплексний захист на основі інноваційної системи захисту Привид 830 BT, який ідеально поєднується з авто з Америки.

Як відомо, такі авто викрадаються найчастіше за замовним викраденням, у разі якого викрадачі максимально підготовлені. Автомобілі з безключовим доступом в салон дуже вразливі з погляду угонів, вже не новина.

Неактуальні методи захисту призводять до дуже серйозних наслідків і власникам авто є про що турбуватися. Сьогодні зловмисники навчилися обходити заводський захист від угону Ауді. Вони виробили алгоритм і успішно крадуть машини з чотирма кільцями на ґратах. Зазвичай потрібні автомобілі, вік яких не перевищує 5 років. Після викрадення більшість з них прямує на переробку для подальшого перепродажу.

Як показує статистика з угонів спорткара Audi TT, сам угон відбувається у два походи: спочатку зловмисники виготовляють дублікат, вірніше, його механічну частину, якою розкривають авто. Згодом перепрограмують охоронну систему під новий електронний ключ.

Для отримання вільного доступу до салону використовується діагностичний роз’єм та заводський сервісний програматор або спеціальний пристрій. На завершення перевантажується центральний блок, автомобіль спокійно їде. На все йдеться не більше 5 хвилин.

У студії антиугону Prime Security Lab рекомендують якісний протиугінний комплекс, встановивши який, власник Audi TT може бути впевнений у тому, що машина не буде викрадена.

На базі інноваційної системи захисту Привид 830 BT нашими спеціалістами була реалізована мережа авторських блокувань провідного та бездротового типу, які не видно для діагностичного обладнання.

Для максимального ефекту комплекс був посилений додатковими модулями захисту: індикатори глушення GSM-, GPS-сигналу, GPS-маяки, модельний замок на капот та підпори штатного радіоканалу.

Робота професіоналів по потайній установці всіх елементів захисту глибоко в автомобіль зробила його максимально безпечним.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П