Захист від угону Toyota Highlander Установка сигналізації Привид 840 BT Toyota Highlander
Студія автоугону Prime Security Lab представляє авторський протиугонний комплекс «Привид 840 BT» для комплексного захисту Toyota Highlander.

Автомобіль Toyota Highlander одна з найбільших марок автомобілів у світі. Автомобіль привезений із США у 99% випадків викрадається з метою подальшого перепродажу за підробленими документами після зміни номерів. Для захисту від угону автомобіля Toyota Highlander, як і для більшості інших, необхідно побудувати повноцінний протиугінний комплекс, що включає кілька рубежів і захищає від різних загроз.

Розглянемо найбільш ймовірні способи угону Toyota Highlander: угон за допомогою двох ретрансляторів та способи протидії та угон за допомогою підключення до цифрової шини CAN та способи захисту.

У першому варіанті, як правило, у викраденні беруть участь дві особи, одна з яких активує замаскований ретранслятор з рамковою антеною. Даний пристрій дозволяє “подовжити” радіосигнал, що йде до штатного ключа та назад. Біля автомобіля другий зловмисник активує свій ретранслятор для обміну даними між другим ретранслятором та штатним ключем через проміжну ланку першого ретранслятора. Після цього штатна сигналізація знімається з охорони, двері відчиняються, після чого викрадачі виїжджають.

Викрадення за допомогою підключення до цифрової шини CAN та способи захисту є розкриттям люка бензобака та підключенням спеціального приладу, який відключає штатну систему охорони та відкриває центральний замок. Проникнувши в салон автомобіля, зловмисник підключає інший пристрій до діагностичного роз’єму, розташованого під кермом. Використовуючи спеціальне програмне забезпечення на ноутбуці, прописує додатковий ключ на згадку про штатний іммобілайзер. Після цього двигун заводиться кнопкою “Старт-Стоп”.

Для запобігання угону автомобіля Toyota Highlander та надійного захисту професіонали студії автоугону Prime Security Lab встановили на авто протиугінний комплекс із серією авторських блокувань. За основу взяли інноваційну сучасну високотехнологічну систему «Привид 840 BT», яка ідеально поєднується з японськими автомобілями.

Максимального ефекту захисту від угону було досягнуто завдяки реалізації серії авторських блокувань, додаткових модулів захисту та потайної установки глибоко в автомобіль та використання нестандартних місць підключення елементів захисту.

Використовували такі модулі:

– Модельний електромеханічний замок на капот

– Блокування OBD
– Підпор штатного радіоканалу

— Індикатори глушіння сигналу GSM

– Додаткові GPS маяки

Варто відзначити, що всі елементи захисту були реалізовані максимально потайним чином і маскуються штатними обмотками.

 

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П