Захист від угону Toyota Land Cruiser Prado Установка сигналізації Привид 840 BT Toyota Land Cruiser Prado
Особливості угону та повний розбір протиугінного комплексу на Toyota Land Cruiser Prado 2020

Автомобільна марка Тойота є найкращими в Україні. Система безключового доступу та слабкість штатної охоронної системи роблять автомобіль легкою здобиччю для викрадачів.
Ця Toyota Ленд Крузер Прадо заїхала до нас прямо з автосалону з пробігом всього 25 км. Для того щоб наші фахівці захистили її надійним авторським протиугінним комплексом.
Від чого захищати?

Найпоширенішим методом угону Toyota є угон за допомогою ретранслятора.

“Довгою рукою”, “вудковою” або ретранслятором називають пристрій, що відтворює штатний ключ в безпосередній близькості від авто, хоча сам ключ може при цьому перебувати на значній (до 2 км) відстані. За допомогою сигналу, що ретранслюється, зловмисник без проблем відкриває двері машини. Після цього для угону достатньо лише натискання кнопки “старт-стоп”. Сучасні ретранслятори здатні обдурити практично всі відомі системи “безключового доступу”, у тому числі і найпопулярніші з них: Smart Access, Proximity Key, Keyless Go.

Зазвичай радіосигнал подовжується за допомогою рамкової антени. Викрадачі встановлюють її в безпосередній близькості від квартирних дверей. Зроблені з металу двері не є перешкодою для такого посиленого сигналу. Можливостей придбати ретранслятор у торговців з «чорного ринку» з кожним роком стає дедалі більше, і вартість цих відносно простих пристроїв неухильно падає. Отже, будь-який автомобіль з «безключовим доступом» перебуває під загрозою угону.

Також поширеним методом угону є угон за допомогою підключення до СAN-шини для влучення в салон з подальшим прописуванням другого ключа.

Насамперед автовикрадачу буде необхідно відчинити двері автомобіля. Відсуваючи захист лівого переднього колеса, він знаходить дроти діагностичної CAN-шини та за допомогою прищіпок підключає спеціальний прилад для деактивації штатної сигналізації. Дуже часто автовикрадачі користуються альтернативним методом – щоб отримати доступ до салону вибивають скло. Як правило, професіонали одночасно застосовують прилади придушення сигналу супутникових систем.
Тому важливо захищати своє авто надійним захистом.

На прикладі Toyota Land Cruiser Prado показуємо вам авторський захист автомобіля, який у багато разів збільшить угоностійкість вашого автомобіля.

Тільки різне авто вимагає різні особливості реалізації та кожен комплекс реалізується індивідуально під кожний автомобіль.

На автомобіль було встановлено протиугінний комплекс із серією авторських блокувань. За основу взяли інноваційну сучасну високотехнологічну систему «Привид 840 BT», яка ідеально поєднується з японськими автомобілями.

Максимального ефекту захисту від угону було досягнуто завдяки реалізації серії авторських блокувань, додаткових модулів захисту та потайної установки глибоко в автомобіль та використання нестандартних місць підключення елементів захисту.

Використовували такі модулі:

– Модельний електромеханічний замок на капот

– Блокування OBD
– Підпор штатного радіоканалу

— Індикатори глушіння сигналу GSM

– Додаткові GPS маяки

Всі елементи були реалізовані максимально таємно глибоко в автомобіль використовуючи нестандартні місця підключення і маскуючи все штатними обмотками.

Завдяки реалізації протиугонного комплексу від фахівців Prime Security Lab, який дозволяє керувати захистом через програму на смартфоні та моніторити в реальному часі становище та стан авто, власник може бути на 100% впевненим у захисті свого автомобіля!

 

https://www.youtube.com/watch?v=GBb6BmbfmeQ
Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П