Захист від угону: встановлення сигналізації та дод. обладнання на Kia Sorento
Спеціалісти студії захисту від угону – “Prime Security Lab”, сьогодні, працювали з автомобілем Kia Sorento 2017 року випуску.

Для того, щоб ефективно захистити автомобіль від угону та несанкціонованих дій з головним комп’ютером – була реалізована авторська установка захисного комплексу.

Захистний комплекс – це якісна автосигналізація у поєднанні з додатковими захисними модулями. Авторське встановлення передбачає розробку індивідуальної схеми встановлення елементів захисту.

На автомобіль Кіа була реалізована установка сигналізації Привид 830 ВТ, як основа охоронного комплексу. Також були реалізовані 2 додаткові, бездротові модулі блокування двигуна. Їхнє завдання – заглушити мотор авто на початку руху, якщо сигналізація була демонтована.

Також були встановлені додаткові GPS-маяки, що дозволяють відстежити розташування машини в реальному часі. Точність розташування – до 1 метра. Було реалізовано захист діагностичного роз’єму авто, щоб захистити його від пропису нового ключа без відома власника.

Комплексний підхід до питання – це саме те, що гарантує власнику Kia Sorento стійкість його авто перед спробами угону. 

Автомобіль у процесі роботи

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П