Захист від Угону Volkswagen Atlas | Установка Сигналізації Привид 830 ВТ На Volkswagen Atlas
Професійний захист авто зі США у студії антиугону Prime Security Lab – на авторський протиугонний комплекс заїхав Volkswagen Atlas.

Потужний американець з вражаючим ресурсом двигуна і заводською антикорозійною обробкою сталі. Але такі переваги авто цікаві не тільки власникам, які планують подбати про комфортні поїздки для себе та близьких. На жаль, згідно зі статистикою угонів, автомобілі Volkswagen традиційно входять і в рейтинги тих, що найбільше викрадаються – через попит на чорному ринку транспорту і запчастин.

За схемою, при угоні, зловмисники за допомогою ретранслятора зчитують і передають сигнал назад автомобілю – це може не тільки відчинити двері, а й завести двигун без обмежень.

Для вирішення проблеми та забезпечення безпеки спеціалістами студії антиугону Prime Security Lab використовується професійна протиугінна система. Варто відзначити, що на автомобіль Volkswagen Atlas був також встановлений замок на капот.

Головне завдання якого – перешкоджати несанкцинованому доступу зловмисників до моторного відсіку автомобіля. У комплексі з авторським протиугінним комплексом загальна захищеність авто від угону підвищується в рази.

Для посилення комплексу захисту використовували такі електромеханічні модулі:

— Додаткові GPS-маяки для сповіщення про місцезнаходження автомобіля;

— Індикатори глушіння GSM, GPS сигналу, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”

Всі установки були зроблені максимально потай, глибоко в автомобіль використовуючи нестандартні місця і маскуючи підключення заводськими обмотками.

Тепер автомобіль під надійним захистом, який керується через програму на смартфон!

 

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П