Захист від угону Volkswagen Beetle 2016 Установка Автосигналізації Pandora DX 6X На Volkswagen Beetle 2016
До студії антиугону Prime Security Lab заїхав Volkswagen Beetle 2016 з метою реалізації найсучаснішої високотехнологічної системи Pandora DX 6X. Зазначимо, що дуже важливо захищати новий автомобілі, тому такі машини мають великий попит на ринку викрадених авто.

Згідно зі статистикою угонів та аналіз методів роботи зловмисників – це дозволило знайти сучасні способи протиугінного захисту. У студію антиугону Prime Security Lab за основу захисту було взято сучасну інноваційну систему Pandora DX 6X з реалізацією професіоналами студії серії авторських блокувань.

В автомобілі Volkswagen Beetle можемо виділяти властиві саме цьому автомобілю особливості та слабкі місця. Підключення до CAN шини через вирізаний отвір у задніх дверях. А також, використання діагностичного роз’єму для реєстрації нових чіп-ключів в бортовий комп’ютер автомобіля.

Також, до основних ознак автоматичного запуску є заведений двигун, відсутність ключа в замку запалення, включена панель приладів і закриті двері. Для проникнення в салон Volkswagen Beetle 2016 зловмисник зазвичай застосовує спеціальну відмичку або проворот. Як свідчить статистика, ця процедура займає від 20 секунд до 2 хвилин в залежності від досвіду викрадача.

Захист посилюється додатковими модулями:

— Модельний замок на капот, зроблений спеціально для цього автомобіля. Для його встановлення не потрібно свердлити капот, псувати підкапотний простір;

— Індикатори глушіння сигналу GSM ( Індикатор глушилки ), який надсилає власнику повідомлення на телефон, якщо машину намагаються “заглушити”.

Важливо пам’ятати, що встановлення автомобільної звукової сигналізації або покупка страхового поліса — це лише пасивний захист від угону, який не гарантує безпеки автомобіля.

Після реалізації авторського комплексу захисту від угону власник може бути спокійним за свій автомобіль!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П