Захист від Угону Volkswagen T-Roc | Установка Автосигналізації Привид 830 BT На Volkswagen T-Roc
Студія антиугону Prime Security Lab рада вітати нового гравця в сегменті компактних кросоверів – Volkswagen T-Roc. На новий автомобіль, який заїхав прямо із салону  був реалізований авторський протиугінний комплекс на основі інноваційної системи захисту Привид 830 BT.

Важливо захищати нові автомобілі якісно та встановлювати автосигналізацію або ще краще, професійний захисний комплекс. Існує думка, що установка тільки мультилока на акпп або мультилока на кпп, забезпечить надійний захист. Як показує практика обмежувати в захисті нове авто, тільки таким видом захисту буде ризиковано, адже установка мультилок не зможе захистити авто повноцінно, на відміну від авторського комплексу захисту від Prime Security Lab.

Розглянемо слабкі місця угону Volkswagen T-Roc. При процесі викрадення, у ході дій, насамперед, зловмисник спробує розкрити двері та проникнути в салон. Для цього за допомогою спеціального інструменту або простого консервного ножа у певному місці вирізає отвір у задніх дверях та отримують доступ до цифрової шини CAN. Підключившись до неї, відчиняє двері.

Наступним кроком автовикрадач скористається спеціальним обладнанням – «заводилкою». Підключивши його до діагностичного роз’єму, розблокує замок запалювання та заведе двигун.

Варто зазначити, що викрадачі перед викраденням певної марки автомобіля дуже ретельно вивчають місця розташування штатних вузлів та проводки, а також фіксують наявність додатково встановлених протиугінних засобів та сигналізацій на конкретному автомобілі. У разі проникнення в салон розбирають панелі та перекушують дроти позаштатних систем охорони. Не виключені випадки буксирування заблокованого автомобіля на безпечну відстань для подальшого вимкнення засобів захисту.

Нові автомобілі «ласі шматочки» для викрадачів саме, тому фахівці студії антиугону Prime Security Lab встановили на новий Volkswagen T-Roc авторський протиугінний комплекс на базі якого, була реалізована мережа авторських блокувань дротового і бездротового типу.

Також комплекс був посилений додатковими модулями захисту: індикатори глушіння GSM-, GPS-сигналу, GPS-маяки, модельний замок на капот та підпори штатного радіоканалу.

Власник може фіксувати всі дії, що відбуваються з автомобілів за допомогою мобільного додатка на смартфоні. Програма дозволяє керувати системою антиугону, перебуваючи на будь-якій відстані від неї, оскільки якість стільникового зв’язку в цій сигналізації забезпечена застосуванням зовнішньої міні-GSM-антени.

Завдяки цьому, а також потайній установці глибоко в автомобіль, було отримано максимально надійний ефект від протиугінного комплексу! Довіряючи професіоналам студії антиугону Prime Security Lab свій автомобіль ви можете бути впевнені в якості та надійності, а також бути спокійні за своє авто!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П