Авторський захист від угону на Mercedes-Benz GLS
Prime Security Lab – студія професійної установки авторського захисту від угону для автомобілів будь-якої марки та моделі.

Нещодавно наш бокс відвідав Mercedes-Benz GLS. Здається, що таке авто має бути добре захищеним від угону ще з конвеєра. Проте – це міф. Питання угону автомобілів – не є для них пріоритетним. Вони наголошують на зовнішньому вигляді авто, комфортності салону та поліпшенні технічних характеристик.

У якості основи захисної системи, була обрана сигналізація Привид. Блок сигналізації розташувався в нестандартному місці, яке заздалегідь було обумовлено техніками, спеціально для цього авто. Тобто знайти його можна тільки, якщо знати, де він розташований. В інших обставинах – це неможливо без тривалої і копіткої роботи над машиною. Очевидно, що на парковці, на вулиці, жоден злодій не має достатньої кількості часу та інструментів, для пошуку блоку сигналізації.

Додатково було встановлено бездротовий модуль захисту двигуна. На той випадок, якщо злодіїв усміхнеться успіх і він зможе, якимось чином, деактивувати центральний блок сигналізації. Або система дасть збій. Ніколи не варто відкидати можливість технічного збою, навіть у кращого захисного обладнання. Авторська установка передбачає монтаж модуля захисту двигуна в найпотайніші місця. Майстри ховають його у штатні ланцюги, завдяки чому знайти та знешкодити модуль стає неможливим. Механізм розірве ланцюги з’єднання, тим самим заглушивши двигун, якщо блок сигналізації перестає відповідати.

Крім демонтажу сигналізації, злодії можуть спробувати заглушити сигналізацію, щоб вона не надсилала повідомлення власнику автомобіля. Щоб убезпечити авто при такій спробі викрадення – було встановлено датчик глушення GSM сигналів. При спробі глушіння сигналізації система передає інформацію про це власнику через смс або дзвінок. З цим модулем власник точно дізнається про спробу угону.

Було реалізовано захист діагностичного роз’єму автомобіля. Сторонній не зможе підключитись і прописати новий ключ в авто, щоб завести його.

Встановлена ​​GPS-антена, яка, в режимі реального часу, передає інформацію про місцезнаходження авто прямо в смартфон. Ця функція корисна і в разі втрати авто на парковці, і у разі угону, оскільки цю інформацію можна буде передати до поліції.

Такий комплекс захисту на Mercedes-Benz забезпечує власнику абсолютний спокій. Машина повністю захищена від угону. Під час встановлення захисного комплексу враховано всі можливі сценарії, якими можуть піти зловмисники, щоб викрасти авто.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П