Nissan Rogue установка іммобілайзера
Встановлення додаткового захисного обладнання – краще, ніж повна відсутність захисного комплексу на авто. Фахівці Prime Security Lab, рекомендують захищати автомобіль повноцінно, встановлювати комплекс обладнання, яке надійно та ефективно захищатиме авто від будь-яких методів угону.

Днями, в Prime Security Lab, проводилося встановлення іммобілайзера на автомобіль Nissan Rogue. Наявність сигналізації – не гарант того, що Вашу машину не викрадуть. Призначення сигналізації – сигналізувати власника авто у тому, що з машиною щось відбувається. Однак, автосигналізація не здатна передати, що машину викрадають і як-небудь заважати цьому. Порятунок авто залишається за власником. Іммобілайзер – є додатковим способом ідентифікувати власника автомобіля та дозволити йому завести авто та почати рух. Тобто, якщо стороння людина відкриє авто і спробує на ньому поїхати – у нього виникнуть проблеми. Але тільки якщо з авто працює новачок. У професійного викрадача є кілька способів обходу іммобілайзера. І після цього – авто, без будь-яких інших, додаткових модулів захисту можна спокійно викрасти.

Питання захисту від угону – важливе для кожного автовласника! Запобіжні заходи ніколи не бувають зайвими і ціна установки захисту від угону – завжди нижча, ніж ціна викраденого авто.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П