Новий іммобілайзер для Hyundai Santa Fe
Вже багато років Prime Security Lab є найкращою настановною студією Києва. Захистити ваше авто від угону – їх мета та завдання.

Нещодавно в бокс заїхав Hyundai Santa Fe для заміни старого іммобілайзера та встановлення додаткового модуля захисту двигуна, що підвищує загальний рівень захищеності авто від спроб угону.

Іммобілайзер вибрали від Привид. Іммобілайзер перетворює смартфон на мітку аутентифікації, без якої не вдасться запустити двигун. Він працює автономно, і розпізнає Вас, як тільки Ви сіли в авто. Ця функція спрощує процес аутентифікації, а за відсутності мітки іммобілайзер заблокує роботу двигуна.

Також, на додаток до штатної сигналізації Hyundai Santa Fe встановили додатковий бездротовий модуль захисту двигуна. Його завдання – розірвати ланцюги з’єднання у разі відключення центрального блоку сигналізації, що призведе до повної зупинки двигуна. Розблокування відбудеться лише при введенні персонального PIN-коду, відомого лише власнику авто.

Комбінація іммобілайзера та модуля захисту двигуна – не погано працюють для забезпечення базової угоностійкості авто. Тепер авто можна завести лише маючи мітку аутентифікації, а у разі втрати зв’язку із сигналізацією двигун буде заблокований.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П