Обклеювання Range Rover Sport чорною поліуретановою плівкою
Prime Security Lab – унікальний центр по роботі з автомобілями. Під одним дахом працюють найкращі фахівці із захисту від угону, встановлення додаткового обладнання, дітейлінгу та обклеювання автомобіля захисною плівкою.

Обклеювання авто плівкою – це, перш за все, турбота про його лакофарбове покриття. При щоденному використанні, машина зазнає дрібних пошкоджень: пісок, дрібне каміння, хімія, гілки, дрібне сміття, що летить з узбіччя. Для того, щоб захистити лакофарбове покриття – автомобіль можна обклеїти прозорою бронеплівкою. Однак, при бажанні не просто захистити авто, але й зробити його особливим – найкращим вибором буде поліцретана плівка Вашого улюбленого кольору!

Власник Range Rover Sport обрав для свого авто чорну поліуретанову плівку. Зони під обклеювання – дах та бічні дзеркала. Такий формат обклеювання наголошує на спортивному характері Ренж Ровера. Дзеркала авто – часто потерпають від дрібних пошкоджень, їх з легкістю можуть зачепити на парковці дурні авто. Так що їхній захист – ніколи не буде зайвим. Дах авто, найчастіше, страждає від пазурів на лапах птахів та їх посліду. Останній – їдкий і неприємний, ушкоджує лакофарбове покриття авто, важко змивається, особливо якщо ви не заїжджаєте на мийку щодня. І якщо машина не стоїть у гаражі цілий день, такого неприємного фактора не уникнути.

Після обклеювання даху чорною поліуретановою плівкою можна не боятися жодних агресивних факторів, які можуть зіпсувати її зовнішній вигляд і термін служби ЛКП. Як із дзеркал, так і з даху, при необхідності – плівка легко демонтується, не залишаючи слідів та пошкоджень на авто.

Стиль та практичність – завжди вдале поєднання у питанні тюнінгу авто!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П