Встановлення захисної системи на Ford Focus
Автосигналізація – основа для захисного комплексу на авто. З неї починається робота із захисту авто від угону. У поєднанні з додатковим блокуванням та іншим обладнанням – можна досягти абсолютної антиугінності авто.

Професіонали з Prime Security Lab займаються встановленням захисту від угону. Поетапний захист – встановлення сигналізації при першому візиті та подальша доукомплектація при наступному. Хороший варіант для зайнятих людей, які не готові залишитись без авто на цілий робочий день. 

Нещодавно до нашого боксу заїхав Ford Focus, щоб встановити сигналізацію. Майстри підібрали обладнання персонально під марку та модель американця, з урахуванням доукомплектації у майбутньому. 

Для встановлення було обрано автосигналізацію Пандора. Вона має гарний зворотний зв’язок із власником через смартфон. Її завдання – повідомляти водія про спроби зламування його авто. Модуль має зовсім невеликі розміри, що значно ускладнює та уповільнює пошук блоку для його деактивації. І дає можливість технікам встановити його в глиб авто. Завдяки широкому функціоналу, до сигналу можна підключити різні додаткові модулі, наприклад, ті, які блокуватимуть двигун при спробі розпочати рух. 

До питання захисту авто зі США треба підходити максимально відповідально і ретельно. Авто із США, часто, готують до викрадення заздалегідь, на етапі доставки до власника. Таким чином, щоб врятувати авто від крадіжки, необхідний надійний комплект обладнання та правильна установка. Саме з урахуванням специфіки походження авто.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П