Установка парктроників та камери заднього виду на Toyota C-HR
У Prime Security Lab, крім установки захисного обладнання, вирішують і проблеми комфорту водія. Наприклад, процес паркування та маневри заднім ходом – часта проблема навіть найдосвідченіших автолюбителів. Також парктроніки вирішують проблему водіїв, які погано відчувають габарити нового авто.

Сьогодні, в бокс приїхала Toyota C-HR для встановлення парктроників та камери заднього виду, що значно спростить паркування і виконання маневрів заднім ходом.

Почали з установки звукових датчиків, які реагують на будь-які перешкоди та видають писк, частота якого залежить від відстані до перешкоди. Ідеальне доповнення парктроніків – камера заднього виду. Вона встановлюється над номерним знаком і підключається до штатної мультимедійної системи для виведення зображення в максимальній роздільній здатності. Про паркування задом наосліп тепер можна забути, оскільки камера транслюватиме відео, і водій побачить усі перешкоди і знатиме максимально точну відстань до бордюру, обмежувачів та будь-яких інших проблем.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П