Заміна головного пристрою на Citroen Berlingo
Prime Security Lab – центр захисту авто від угону. Однак, крім установки захисного обладнання, техніки займаються монтажем додаткового обладнання.

Нещодавно в наш бокс заглянув власник Citroen Berlingo для заміни застарілого головного пристрою на більш сучасне. Фахівці напряму підібрали для клієнта нову магнітолу, яка відповідає всім запитам по функціоналу. Важливо, що магнітоло було придбано у перевіреного продавця. Підбір та покупка голови – важливий аспект успіху. Головний пристрій, який не підходить під марку та модель авто, банально, не підлягає встановленню. Китайські, дешеві магнітоли, без гарантії – головний біль для клієнта та техніка. Перший, намагаючись зекономити, може потрапити на неякісне обладнання, яке неможливо повернути або обміняти. Другий, може зіткнутися з непередбаченими проблемами при установці, не може дати гарантію на справну роботу системи та надати подальше гарантійне обслуговування з боку настановного центру.

Нова магнітола дозволяє водієві користуватися додатковими функціями, такими як дзвінки та повідомлення, інтернет, музика та навігатор. І все це без використання смартфона, що дозволяє користуватися мультимедійкою безпечно під час руху. Всі функції смартфона тепер прямо під рукою.

Заміна головного пристрою значно підвищила комфорт водія і прикрасила інтер’єр салону Citroen Berlingo.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П